Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

3 skvělé vylepšováky pro váš pohodový vztah

napsala: Lenka Černá

Jste již nějaký ten rok ve vztahu a máte pocit, že vás přepadla nuda a šeď? Co takhle pár skvělých vylepšováků, které okoření váš partnerský i milostný život? Sesbírala jsem nové tipy od mých klientů a koučů, které by vám mohly pomoci nudu z vašeho partnerství vyhnat.

 

Založte si knihu přání a stížností

Tahle myšlenka se mi moc líbí. Jednoduše si doma založte knihu přání a stížností, do které si budete psát vzkazy. Je to ideální pomůcka pro všechny, kteří mají problém s komunikací anebo si prostě neumí říci milostná i jiná přání. Knihu přání a stížností nechte u dveří a když vás něco napadne, hned to tam napište. Druhý si vaše přání přečte a může jej splnit, stejně tak jako stížnost může vzít v potaz :-)

Pokud by vám kniha přání a stížností nefungovala, mohu vám doporučit založení domácí ústavy, o které se dočtete na www.mujvztah.cz . Domácí ústavu totiž dodržují partneři pod pravidlem 3x a dost a nemůže se tak stát, že se opakovaná stížnost "nevyřídí".

 

Hrajte si a měňte role

Po těch letech tělo toho druhého známe jak své boty a tak je potřeba milostný život spestřovat, jak se dá. Co takhle si do knihy přání a stížností napsat milostné role, které byste u druhého ocenili? Dnešní nabídka erotických eshopů je pestrá a tak můžete vašeho partnera překvapit v obleku zdravotní sestřičky. Pokud vám partnerství funguje, nebojte se v oblasti sexu experimentovat. Pokud vám to však doma skřípe, zaměřte se nejdříve na příčiny vaší nepohody. V případě manželské krize kostým zdravotní sestry skutečně nepomůže.

 

Mějte pravidelné "dny překvapení"

Zkuste se s partnerem dohodnout, že jeden den v měsíci (a je jedno, kdy) si budete dělat navzájem překvapení. Můžete vám dohromady koupit kurz vaření, přespat v hotelu, místo na chalupu letět k moři. Prostě cokoliv vás napadne, důležité je, že toho druhého překvapíte něčím netradičním. Magické momenty jsou v našich vztazích více než důležité a vytváří naši dlouhodobou pohodu ve vztahu. Tak na to nezapomínejte a dělejte si dobře!

 

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Hledáte řešení pro váš problém? Vyzkoušejte si koučink na vlastní kůži. Již během jednoho sezení s koučem můžete získat náčrt řešení. Seznam mých koučů naleznete zde…. Seznam startovacích koučinkových programů naleznete zde…

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss