Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Chcete se seznámit s tím pravým?

napsala: Hanka Janoušková

Výběr partnera není jednoduchá záležitost. Vezmeme-li v úvahu, že hledáme někoho, kdo pro nás bude fyzicky přitažlivý, bude s námi sdílet nějaký společný zájem, bude mít podobné plány do budoucna, podobný pohled na to, jak hospodařit s financemi, jak vychovávat děti atd. atd., vzniká nám situace, nad kterou je dobré se důkladně zamyslet.

Možná máte dojem, že rozum a láska nejdou příliš dohromady, ale nezaměňujte slepou vášeň se vztahem na celý život a čistě milenecký vztah se skutečným partnerstvím. To, že je někdo skvělý milenec nebo má úžasně dlouhé nohy, je sice příjemný fakt, nicméně je to jen střípek všeho, co tvoří pevný a šťastný vztah.

Chcete-li se seznámit s tím pravým nebo tou pravou, měli byste si v první řadě udělat jasnou představu o tom, jaký by váš partner měl být. Nejprve se podívejte, jaké vztahy jste již prožili, a udělejte si takovou malou analytickou retrospektivu. Pokuste se jim porozumět a poučit se z nich. Tomu, jaké byly, proč měly zrovna takový charakter a proč skončily.

Možná zjistíte, že si opakovaně vybíráte stejný typ partnera, který se k vám nehodí, opakujete ve vztahu stále tytéž chyby a pohybujete se tak v začarovaném kruhu. Jestliže si nejste jisti, jak by takový rozbor minulých vztahů měl vypadat, může vám pomoci kniha Jak najít toho pravého, ve které najdete mnoho dalších užitečných tipů a rad.

NOVÉ CD Aleše Kaliny „7 metod pro rozpoznání životního partnera“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss