Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Detailní popis konzultací

Zatím jsme pomohli všem…

Všichni se chceme cítit příjemně a vyrovnaně. Chceme prožívat úspěch a být si jisti, že život má pro nás cenu. Tyto pocity však nepřicházejí sami od sebe.

Výsledný pocit dobré nálady je ve výsledku vždy dán součtem emocionálních prožitků ve čtyřech kvadrantech lidského prožívání. V práci, v penězích, ve vztahu a ve zdraví.
Pokud v jednou kvadrantu prožíváme úspěch a v druhém ne, tak ve výsledku budeme stejně cítit nepříjemný pocit.

Stává se, že někdo je úspěšný ve financích, ale zhoršuje se mu zdraví. Někdo má příjemný vztah, ale nebaví ho práce. Jiný má perfektní vycvičené tělo, ale zůstává sám.

Proto je důležité stavět svůj život na všech čtyřech oblastech. Setrváváním pouze v jedné se zákonitě projeví úpadkem ostatních.

Všechny lidské bytosti mají vrozené schopnosti se dostat všude tam, kam si stanoví. Tato schopnost je životními okolnostmi častokrát zamlžována. Konzultacemi s profesionálem bývá odhalována a přiváděna opět do popředí našeho zájmu. Neúspěch v dosahování našich cílů a tužeb je pouhá nemoc, která je lehce léčitelná.

Čím je naše práce jiná než u ostatních terapeutů?

1. Nejsme terapeuti, kteří se svými klienty tráví roky. Naše práce je o aktivní a intenzivní spolupráci s klientem. Nejsme ti, kteří jen poslouchají a dávají rady, které dlouhodobě problém klienta nevyřeší. Naše konzultace mají okamžitý výsledek. Díky tomu nás stále více vyhledávají lidé, které dlouhodobé terapie bez výsledku zklamaly.

2. Pracujeme s vámi ve 4 oblastech vašeho života. Všechny těžkosti se dají zařadit do životních oblastí: Práce, Vztahy, Zdraví, Peníze. Díky specifikaci těchto těžkostí do jednotlivých oblastí rychle a snadno zmapujeme, kde je nejdůležitější naše pomoc.

3. Stanovujete s námi svojí křivku života. Dle ní rychle poznáme, v jakém období došlo ke vzniku vašich emočních rovnic. Kromě ní učíme klienty sledovat křivku nálady, díky které si mohou i po konzultacích sledovat svůj psychický stav.

4. Pracujeme s emočními rovnicemi. Jako jediní v České republice vám pomůžeme odhalit vaše emoční rovnice, díky kterým se váš život vytvořil tak, jak jej máte dnes. Následně vám pomůžeme emoční rovnice otočit ve váš prospěch. To způsobí změnu ve vašem žití.

5. Zatím jsme pomohli každému. Všichni naši klienti změnili své dosavadní životy a vede se jim ve srovnání s dobou před konzultacemi lépe. Pokud je klient odhodlaný svůj život změnit, vždy mu pomůžeme pochopit příčiny jeho stavu a ukázat mu JAK.

Jaké jsou cíle konzultací

Objevit příčinu vzniku nepříjemného vnitřního pnutí a odstranit jej
Zjistit příčiny stále se opakujících jevů
Objasnit příčiny nejasného chování a pocitů
Odpovědět na neřešitelné otázky klienta
Zvednout křivku života nad 7,5

Konzultace jsou dvojího typu koučink a mentoring

Mentoring je o zmapování minulosti a vysvětlení jejího vlivu na přítomnost. O zodpovězení otázek proč se to či ono dělo. O vlivu výchovy a prvních vztahů na současnost. O definování emočních rovnic a jejich odstraňování. Koučink bez zacelení minulosti je stavění hradu na písku.

Koučink je o současnosti a budoucnosti. Koučink pomáhá jasně si definovat, kde chci být a jak se tam dostat rychleji a jednodušeji, než kdybych se o to pokoušel sám.

Kouč i mentor dodávají lidem sílu povzbuzovanou budoucí vizí, aby se mohli posunout dopředu v oblastech života, kde sami cítí nutnou potřebu změny. Pomáhají odstranit zábrany na cestě, které vedou ke změnám a vytváří s klientem partnerství, díky němuž se zadaný cíl nerozplyne pod tíhou minulých návyků a bolestí.

Typy konzultací

Jednorázová

Pro koho je určena?
Tento typ konzultací je speciálně pro ty, kteří řeší svůj problém v jedné oblasti a nejsou si jisti, zda jej řeší správně. Potřebovali by zjistit kvalifikovaný názor jiné strany, aby se ujistili ve svém přemýšlení a vyvarovali se zbytečných chyb. Nejčastější témata…

Konzultace typu mentoring

Pro koho je určena?
Tento typ konzultací je speciálně pro ty, kteří dlouhodobě řeší svůj problém v jedné nebo z více oblastí, točí se stále dokola a nevědí jak dál. Trápí je pocit vnitřního tlaku a nevyjasněných otázek. Mají pocit, že život je zbytečný a že nikam nevede. Stále se jim vrací stejné myšlenky a trápení. Nerozumí si a nevědí jak pracovat s hlavou. Rádi by prožívali klid a pohodu, ale nevědí jak na to.

Konzultace typu koučink

Tento typ konzultací je speciálně pro ty, kteří se chtějí se svým životem dostat na novou úroveň. Mají svůj život v pořádku a chtějí dosahovat lepších výsledků ve čtyřech oblastech životního prožívání. Touží po lepším vztahu, ale nevědí jak na to. Cítí, že existuje lepší práce, než kterou dělají, ale nevědí jak ji najít. Plně si uvědomují, že mají na to, aby měli větší finanční zázemí, ale stále se jim nedaří uspořit a získat další příjmy. Váží si svého zdraví, ale nic pro něj nedělají nebo dělají málo.

Jak konzultace probíhají?

Tváří v tvář – kdy je s klientem domluven termín.

Po telefonu – kdy je s klientem domluven termín telefonátu. Doporučujeme si pořídit sluchátko s mikrofonem k telefonu, abyste telefon nemuseli držet u ucha po celou dobu konzultace a mohli si psát poznámky a plnit úkoly.

Skype, Messenger – kdy je s klientem domluven termín hovoru přes počítač metodou Skype nebo Messenger. Doporučujeme si pořídit sluchátko s mikrofonem k počítači. Kdo má možnost si pořídit i webovou kameru, ať tak udělá. Konzultace jsou pak osobnější.

Cena konzultací a délka?

Cena za jednu hodinu je uvedena u profilu kouče. Platí se vždy po skončení konzultace. Možnost využít platbu i na fakturu.
Délka setkání je obvykle 120 minut, aby bylo dosaženo maximální efektivity práce, záleží však na dohodě s klientem. U prvního setkání nebo u jednorázových konzultací bývá časové rozpětí 60 – 90 minut.

Jaká je pracovní doba?

Konzultace probíhají dle rozvrhu, který najdete u profilů koučů

Pro koho jsou konzultace určeny?

Pro soukromé osoby, podnikatele nebo pro zaměstnance firem, jejichž management si uvědomuje sílu spokojené a motivované bytosti.

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss