Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

 

E-kurz: 5 tipů jak poznat nevěru napsala: Lenka Černá

Jak poznat, že vám je partner nevěrný?

5 denní emailový kurz zdarma

Nejste si jistí, zda váš partner nemá někoho jiného? Nemůžete spát a trápíte se, zda je vám partner nevěrný? Nezoufejte, pomůžeme vám. V našem emailovém kurzu vám prozradíme osvědčené tipy, jak ho odhalit. Stačí se nyní zaregistrovat a během pár minut již budete mít první tip ve vaší emailové schránce! A pozor, nemyslíme pouze na ženy. Náš emailový kurz zacílil na nevěru obou pohlaví.

Jak se do kurzu přihlásím?

Velice jednoduše. Na základě vyplnění registračního formuláře vám přijde každý den do zadané emailové schránky jedna lekce (celkem jich je pět). Do kolonky „Oslovení“ napiště své jméno jakým byste v kurzu chtěli být oslovováni.

Oslovení: E-Mail:

Registrační proces

Pečlivě dbejte na zadání emailu. Pokud ho zadáte chybně, nic vám nepřijde!

Po vyplnění formuláře vám přijde na uvedenou adresu email od firmy Mindsoft.cz, kde klikněte na potvrzovací link. Tím dáváte svůj souhlas s přihlášením do registrační databáze.

Pokud vám nepřijde konfirmační email do 2 hodin, tak nejprve zkontrolujte svůj spamový filtr ve svém emailovém programu (např. Outlook) a pak i u svého emailového správce, kde máte vedenou poštovní schránku, zda nezůstal tam. Pokud nikde email „neuvízl“ a přesto se k vám nedostal, pak nás prosím informujte na email info(zavinac)mujkouc.cz. Bez potvrzení konfirmačního emailu nemůžete od nás dostávat poštu.

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss