Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Nejčastější chyby při seznamování

napsala: Lenka Černá

Možná již nějakou dobu hledáte toho pravého partnera a chodíte na jednu schůzku za druhou. Většinou však přibližně po třetí schůzce zjišťujete, že nová známost nebere telefon a nějak se k vám prostě nemá. Možná to je způsobené tím, že se k sobě prostě nehodíte, ale co když jste hned na první schůzce udělali fatální chyby, které partnera spíše odradily? Pojďme se dnes tedy zaměřit na základní chyby, které můžete během prvních schůzek udělat.

 

Chyba číslo 1 – Děláte ze sebe někoho, kým nejste

Jste sportovně založená a sukni si vezmete maximálně na Vánoce. Na první schůzku se ale chcete vyšvihnout a tak si vezmete oblečení, ve kterém sice vypadáte sexy, ale necítíte se v něm dobře. A to je na vás také celou dobu znát. Neumíte v sukni sedět, zvrtnete si kotník na cestě domů a na konci schůzky si všimnete, že máte na punčoše oko. Co je ale nejhorší, nepůsobíte během schůzky přirozeně, čehož si protějšek rozhodně všimne.

Rada zní: Buďte sebou za každou cenu. Stejně vaši pravou tvář někdy odhalí, tak proč to oddalovat. Buď vás bude milovat takovou, jaká jste anebo si raději najděte někoho jiného.

 

Chyba číslo 2 – Snažíte se přehnaně zapůsobit

Jste jeden velký úsměv na obsluhu, vyprávíte o všech dobrodružstvích, ale zapomínáte na to, jak se cítí ten druhý. Třeba má depresi z toho, že on na rozdíl od vás žije nudný život a nebude pro vás tak zajímavý. Stejně tak se mu nemusí líbit, jak moc světácká jste, a proto kontrolujte si své působení, aby nebylo přehnané.

Rada zní: Chovejte se přirozeně a nesnažte se prodat. Nejste na trhu, ale hledáte jen partnera. Nic víc. Buď si padnete anebo ne.

 

Chyba číslo 3 – Moc mluvíte

Není horší pohled na pár, než když žena mluví a muž mlčí po celou dobu schůzky. Možná nejste vymluvená z té věčné samoty a nedostatku přátel, ale koho to zajímá? A kdo má chuť celou schůzku poslouchat a nepovídat? Nebuďte snůška informací a naslouchejte tomu druhému.

Rada zní: Držte pravidlo 50:50 v mluvení, to znamená – vy mluvíte jen polovinu doby a druhou mlčíte! Zkuste toto pravidlo dodržovat i v ostatních vztazích, uvidíte, že budete více oblíbená!

 

Chyba číslo 4 – Mluvíte negativně o svých EX

I když jste neměla pozitivní zkušenosti s partnery, neznamená to, že o nich musíte vyprávět zrovna tomu, koho chcete ulovit. Když váš nový partner uslyší, jak si s chlapy vlastně nerozumíte, jak je to banda nezodpovědných chlípníků a že to s nimi vlastně nemá cenu, bude mít chuť jít s vámi do vztahu?

Rada zní: Pokud máte negativní zkušenost s partnery, raději o nich nemluvte. Buďte raději pozitivní a mluvte o tom, co vás těší.

 

Chyba číslo 5 – Předvedete se před kolektivem

Možná první schůzka dopadla dobře, ale kámen úrazu může přijít v momentě, kdy jdete společně do kolektivu. Před kamarádkou se najednou chováte zcela jinak a váš nový úlovek se jen diví. Během společného večera se jednoduše může projevit, kdo ve skutečnosti jste a jak se chováte přirozeně před lidmi, které znáte. A to může partnera odradit.

Rada zní: Chovejte se přirozeně nejen před přáteli, ale i před novým partnerem. Když uvidí razantní rozdíl, nebude si jistý, kdo vlastně jste.

 

Mnozí z nás se domnívají, že když během prvních schůzek zapůsobí, mají nového partnera v kapse. Ale to je obrovský omyl. I když si partnera díky jinému chování udržíte, po nějaké době se stejně navrátíte do stejné formy chování. Akorát váš partner nebude chápat, jak to, že má doma najednou úplně někoho jiného. Nezapomeňte tedy, že přirozenost je vaší největší devizou. Stejně v ní jednou budete odhaleni, tak ať ten druhý není tolik překvapený.

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss