Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Po čem ženy touží

napsala: Lenka Černá

Jistě si mnoho z vás jako první vybaví známý americký film stejného jména. Hlavní hrdina Nick tehdy slyšel myšlenky žen a tak mohl nejen zpět získat své vytoužené místo, ale také se něčemu od žen naučit. Běžný muž takový dar nemá a věřím, že mnoho z nich je těžce dezorientováno z toho, co po nich vlastně žena ve vztahu chce. Pojďme se dnes zaměřit na to hlavní, co ženy skutečně od partnera ve vztahu vyžadují. A dnes se nebudeme bavit o nové dovolené, autě nebo nové sukni. Pojďme se dnes zaměřit na ženské emoce a pocity, které od druhé polovičky vyžadujeme.

Pocit, že nás muž miluje a jsme pro něj jedinečnou

Žena, která není milována, se dříve či později emočně uzavře, zkamení a jednoho dne utrápí k smrti. Neznám ženu, která by nechtěla být od svého partnera milována a nechtěla pro něj být jedinečnou. Za pocit, že právě já jsem pro partnera ta, kterou by nevyměnil, platíme zlatem, že?

Rada pro pány:

Možná bych vám primárně poradila být skutečně se ženou, kterou milujete. Té to poté ale dávejte najevo, stejně tak jako jí dávejte najevo, že je pro vás jedinečnou. Postačí, když jí někdy napíšete SMS s větou: „Jsem rád, že tě mám“ anebo jí jednou za čas pošlete květiny do kanceláře s milou cedulkou.

Pocit, že jsme mužem ochraňovány

Znám mnoho trpitelek, které muže zachraňují od dluhů, průšvihů a zajišťují finančně celou rodinu. S jakým pocitem však žena večer ulehá? Kdo ji ochraňuje? Jednou z důležitých emocí, kterou po mužích vyžadujeme, je ochranitelství. Pocit, že muž je schopen nás zabezpečit (a nyní nemyslím jen finančně) a hlavně ochránit před čímkoliv a kýmkoliv.

Rada pro pány:

Mnohým z nás stačí pocit, když nás muž obejme při cestě domů z restaurace. Nebo když nám oblékne kabát, otevře dveře anebo vezme nákupní tašku. Jsou to drobotiny, kterými
můžete vyjádřit své ochranitelské pudy. Nepleťte si je ale s rvačkami, ty nás moc neoslní.

Pocit, že nás muž poslouchá

Kdyby nás muži doma poslouchali, byly by kavárny prázdné. Ony jsou ale plné a jak si jistě všimnete, jsou plné žen. Vím, že o určitých věcech je fajn se pobavit se ženou, bohužel nám však muži neumí tolik naslouchat. Jsem si jistá, že frekvence a délka povídání by se u každé ženy zkrátila, to by ale muž musel „vydržet“ a nějakou dobu skutečně naslouchat (a někdy také hned na vše neodpovídat J …nehledat řešení :-) ).

Rada pro pány:

Jednoduše poslouchejte a vyptávejte se! Stačí slovíčko „proč“ a také „jak si se u toho cítila“. Vydržte to a nedávejte hned na všechny její přemýšlení, domněnky a otázky odpověď. Ženy někdy potřebují skutečně jen poslouchat a nehledají okamžitě racionální vyřešení.

Pocit, že je muž ochoten na vztahu pracovat

Je mnoho žen, které jsou šikovné, příjemné a rády by vytvářely šťastný vztah. Mnohým k tomu však schází partner, který by byl ochoten na vztahu stejně tak pracovat. Vztah je však stejný jako dům, pokud se o něj nepečuje, chátrá a jednou nám spadne na hlavu. Promiňte mi, pánové, ale my ženy jsme často více ochotné o vztah pečovat než naše drahé polovičky. Pokud tedy chcete mít doma šťastnou ženu, nebojte se jí čas od času zeptat, v čem byste se mohl zlepšit, co by jí ve vztahu od vás potěšilo. Zkuste si pravidelně dělat vztahovou technickou anebo choďte na přednášky o partnerských vztazích. Uvidíte, že to udělá s vaší drahou polovičkou divy.

Přečtěte si také:
Ženy a peníze
Láska vrcholem života

Stáhněte si:
E-kniha „Sexuální manuál ženy“
E-kniha „30 partnerských testů“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss