Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Profil Bc. Lenky Černé

Jakou mám praxi14 let zkušeností z oblasti koučinku a mentoringu, koučink při řešení partnerských krizí, životní nerovnováhy, depresí, nízkém sebevědomí.14 let zkušeností v oblasti partnerského poradenství, koučink pro navýšení sebevědomí, praktický mentální trénink, řešení žárlivosti, nevěry a emoční závislosti.Pomoc při řešení panických ataků a strachů, sebevražedných myšlenkách, traumat z dětství.Specializace v oblasti komplexní přestavby osobnosti, psychosomatických obtíží a bolestí bez fyzické příčiny.Spoluzakladatelka metody Emočních rovnic. Hlavní kouč a školitel v LIFE CLINIC Prague a Škole pro Ženy.Kouč III. stupněKoučink při náročném rozvodu, řešení manželských krizí.
Koučink v oblasti vztahové nerozhodnosti, emoční závislosti, nevěry a žárlivosti.Koučink v oblasti sebevědomí a vztahu k sobě.
Pomoc při odbourávání strachu z vystupování, navazování mezilidských vztahů.Dětský koučink (odhalení talentových vloh, hyperaktivita, psychické problémy při rozvodu rodičů, šikana spolužáků).
Pomoc v oblasti psychosomatiky (odhalení příčiny bolesti v rovině psychiky).
Pomoc v oblasti psychiky při hubnutí a změně životního stylu (autorka knihy „Jak se hubne v Čechách s Petrem Havlíčkem).Kariérový koučink (vedení týmů, motivace a vedení podřízených).
Pomoc při hledání talentových vloh a jejich uplatnění.
Mentoring alkoholikům a drogově závislým.Oblasti mého působení16 let praxe v oblasti rozvoje nových firem, vedení a koučink obchodních týmů.8 let praxe v oblasti internetového marketingu a Public relations.Ředitelka společnosti MindSoft s.r.o a nakladatelství Můj Kompas
Ředitelka privátní kliniky LIFE CLINIC Prague
Poradenství a konzultace pro jednotlivcePřednášky a workshopy pro veřejnost.Pravidelná spolupráce s televizí: TV Pětka, Stream.cz , TV Barrandov, TV Prima

Publikační činnost do předních českých médií (Moje Psychologie, Blesk pro ženy, Ona Dnes, Žena a život, Žena.cz, Dieta, Katka, Elle, Právo, Marie Claire)

Autorka knihy Jak se hubne v Čechách“

Autorka CD a DVD osobního růstu (Jak přežít rozvod, Generální úklid života, Hubněte s hlavou, Dokonalé zdraví)

Autorka knihy 20 partnerských testů

Konzultační jazyky a cena

Konzultační jazyky: čeština
Rozpis konzultačních hodin: dle dohody
Konzultační cena: 3000 Kč / 60 minut

Kontakt na paní Lenku Černou

cerna(zavinac)mujkouc.cz

Více o konzultacích a jak probíhají naleznete v sekci Konzultace.
Porovnání nákladů na životní změnu s ostatními náklady na život. (Otevře se v novém okně)

Zpět na profily koučů

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss