Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Umíte svou partnerku skutečně uspokojit?

napsala: Hanka Janoušková

Opravdu? A kde berete jistotu? Víte stoprocentně, že před vámi orgasmus nepředstírá? Víte jistě, že se jí skutečně líbí způsob, jakým ji hladíte, líbáte, jakým se s ní milujete a jakým ji vyznáváte lásku? Řekla vám někdy upřímně do očí, že jste skvělý milenec a že podobného nikdy neměla?

Problémy v sexuální oblasti jsou často spojeny s nedostatečnou partnerskou komunikací. Když spolu partneři neumějí komunikovat v normálních záležitostech, dá se tento nedostatek předpokládat i v oblasti sexu. Ženy mívají často absurdní představu, že muž odhadne, po čem touží, a nejsou mu ochotny sdělit nic ze svých přání, čímž ovšem ochuzují zejména samy sebe. Muži zas mohou mít dojem, že těch pár vzdechů, které od partnerky slyší, jsou skutečně důkazem toho, že dosáhla vyvrcholení.

Nejlepší způsob, jak si být jist, že svou partnerku dokážete dostatečně uspokojit, je přímo se jí na to zeptat. Ne ovšem takovým způsobem, který předpokládá kladnou odpověď. Nevhodné jsou tedy určitě věty typu: „To jsem byl ale skvělej, viď?“, „To sis to ale užila, co?“ Buďte trochu taktický a jděte na to oklikou. Jestliže se vám ovšem ani tímto způsobem nepodaří od partnerky získat jednoznačnou výpověď o tom, co se jí skutečně líbí a kde chce, abyste se jí dotýkal, zkuste si tyto informace zjistit jinde. Vhodná pro vás může být např. kniha Sexuální manuál ženy aneb Jak se stát neodolatelným milencem, která vám odhalí veškerá tajemství ženského těla.

Okořeňte váš milostný vztah – Zajímavé sexuální polohy

 

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss