Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Obchodní podmínky

společnosti Mindsoft s.r.o.
sídlem K Rozkoši 326, Praha 4 
zapsané v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 32897 

Účast na koučinkovém programu je možná pouze po zaplacení účastnického poplatku. Snížená cena programu je 3990 Kč a platí pouze při registraci a zaplacení do 60 dnů před konáním semináře. Poté je cena stanovena na 4990 Kč.

Po zaplacení koučinkového programu Vám bude na náklady společnosti MindSoft s.r.o. zaslán program a vstupenka na koučinkový program, případně sjednáno ubytování za zvýhodněných podmínek.

Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení semináře z organizačních důvodů (účast nižší než 5 účastníků). Peníze jsou účastníkovi poté navráceny na jeho bankovní účet maximálně do 7 pracovních dnů. Pořadatel není povinen navrátit peníze účastníkovi v případě, že se účastník nemůže z časových či osobních důvodů osobně dostavit. Je možné převést účast na semináři na kolegy či známé a informovat o tom pořadatele písemně na: MindSoft s.r.o., Vlasty Hilské 968, 149 00 Praha 4 nebo emailem na: blahova(zavinac)mindsoft.cz , telefonicky na číslo: 602 375 165.

Ochrana osobních dat

Vážíme si vaší důvěry a zavazujeme se, že budeme chránit vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky koučinkového programu. Vaše data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Vaše data mohou být využita pouze provozovatelem internetového obchodu, a to pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem. Pokud máte nejasnosti, pochybnosti, kontaktujte nás, vždy se snažíme vyjít zákazníkovi v jakémkoliv ohledu maximálně vstříc.

Objednání koučinkového programu

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje závaznost svého objednání koučinkového programu a souhlas s obchodními podmínkami. Objednávku si zákazník má možnost vytisknout. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení přijetí objednávky do objednávkového systému. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadaný e-mail, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

V případě nejasností má provozovatel, případně jeho zodpovědný zástupce, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.

Objednávka

Zákazník je povinen vyplnit důležité údaje v objednávce. Ve zprávě pro příjemce uvede zákazník jméno a příjmení shodné se jménem uvedeným v objednávce (v případě, že zákazník platí bankovním převodem). Bez čehož nemůže provozovatel serveru správně přiřadit objednávku koučinkového programu.

Typy plateb:

  • Platba převodem – zákazník platí bankovním převodem sníženou cenu ve výši 3 990 Kč. Uvedená částka musí být připsána na číslo účtu: 221752134/0300, pod variabilním symbolem 1122, a to nejpozději do 60 dnů před začátkem koučinkového programu. Po uplynutí této lhůty je cena stanovena na 4 990 Kč a je zasílána na číslo účtu: 221752134/0300, variabilní symbol 1122. Ve zprávě pro příjemce uvede zákazník jméno a příjmení shodné se jménem uvedeným v objednávce. Bez čehož nemůže provozovatel spárovat objednávku s platbou.
  • Platba složenkou – zákazník platí hotově složenkou na poště částku ve výši 3 990 Kč, kterou adresát musí obdržet nejpozději do 60 dnů před začátkem koučinkového programu. Poté je částka stanovena na 4 990 Kč.
    Jako adresáta uveďte: Mindsoft s.r.o., Vlasty Hilské 968, 149 00 Praha 4.
  • Platební kartou přes Paypal– budete přesměrováni na zabezpečený server banky, kde provedete platbu ve výši 3 990 Kč pomocí karty, nebo, pokud máte účet u Paypalu, tak z tohoto účtu přímo. Paypal obhospodařuje na celém světě 100 milionů účtů a je zcela bezpečný pro platbu online. O zprovoznění Paypalu v ČR se dočtete zde….
    Platba za zvýhodněnou cenu 3 990 Kč musí být realizována nejpozději do 60 dnů před začátkem koučinkového programu. Poté je částka stanovena na 4 990 Kč.

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss