Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

REFERENCE

Zdravím Lenko,

přemýšlel jsem, jak Vaší práci co nejvýstižněji ohodnotit. Protože to je spíše na delší povídání. Pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život, o kterém se mi předtím ani nesnilo a vidět svět kolem sebe úplně jinýma očima. Za to jsem vám nesmírně vděčný a peníze, které jsem za to u Vás dal, budu pokládat jako nejlepší investici v mém životě.

Mějte hezký den, Pavel:-)

———————————————————————————————————————————————————

Moc Vás zdravím Lenko! Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat…..Poděkovat, že jste se mě tenkrát „ujala „, makala se mnou na mé hlavě, odpověděla na všechny mé otázky na které jsem neznala odpověď. Můžu říct, že jsem se na každou konzultaci s Vámi těšila, protože jsem věděla, že se zase posunu o kousek dál… Až je mi líto, že ty naše schůzky končí, protože jste velice pozitivní a energií nabitý člověk :)   Kéž bych ve svém životě potkala takových lidí více…Díky, že jste!!

Přeji Vám hodně štěstí a hodně spokojených klientů! Petra

———————————————————————————————————————————————————

„Tu spoustu času a energie, kterou jsem v minulém roce věnovala nekonečnému přemítání nad svým osobním životem, bych dnes určitě využila lépe :-)  Díky konzultacím, které jsem měla možnost absolvovat s Lenkou Černou, jsem si udělala pořádek v soukromí a díky uspořenému času se začala více věnovat sama sobě, svému zdraví a kondici. Otočené emoční rovnice fungují a život zase nabral správný směr :-) Nezbývá než poděkovat.“

Růžena

——————————————————————————————————————————————————

Vlastně jsem věděl, proč mně je tak zle. Ale neuměl jsem to pojmenovat, uchopit a řádně s tím zatřepat. Potřeboval jsem na tom dně nějaký jednoduchý a funkční koncept, jak se z toho dna vyhrabat. Ono se na tom dně totiž špatně dýchá, uf, je to vlastně spíš lapání po dechu! Lenka mě prostě dokázala popostrčit správným směrem. Musíte to odpracovat, ale v principu to je jednoduché a elegantní. V jednoduchosti je krása, a to bez ohledu, kam si s sebou ten mozek vezmete. Odhození nepotřebného nákladu je tak osvěžující a ulehčující!

Tomáš

———————————————————————————————————————————————————

Zdravím vás Leni,

jen jsem se chtěla pochlubit, že jsem dnes po stoupnutí na váhu zjistila, že jsem o tři kila lehčí. Možná je to pro někoho málo, ale vzhledem k mému bývalému stavu je to prostě nádhera! Víte jak jsem se s váhou trápila a jak jsem vypadala, až s vámi mi došlo, v čem je zakopaný pes a proč doopravdy musím změnit nejdříve svoji hlavu a až potom můžu čekat výsledky. Konečně se zase cítím fajn, už ani nevím, jaké to je!! Podařilo se mi změnit život, ne zhubnout, a to je super!

Ať se to podaří každé vaší klientce! Sylva

———————————————————————————————————————————————————

Milá Lenko, moc Vám tímto děkuji za pomoc při vyřešení mých problémů. Přišla jsem k Vám s prosbou o pomoc v partnerském vztahu a díky Vaší pomoci jsem konečně vyřešila i mé negativní zážitky z dětství, které mě provázely až do dospělosti a měly vliv i na můj partnerský život. Konečně jsem je s Vaší pomocí definitivně vyřešila, odstranila a tím si i vyčistila hlavu. Opravdu se mi hrozně ulevilo. Plno věcí mě tížilo a ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Díky Vám jsem si v hlavě vše srovnala. Umíte nazvat pocity pravým jménem a dala jste mi odvahu jít dál svou cestou.

Moc Vám ještě jednou děkuji. Cítím se díky Vám skvěle a zvedla jste mi sebevědomí.

Ivana

———————————————————————————————————————————————————

Rovnice zafungovaly tak neuvěřitelným způsobem, že ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Mé desetileté motání se v kruhu nabralo nečekaně rychlých obrátek. Školní rok to byl pro mě opravdu poslední, avšak namísto k Vám do učení jsem nastoupila na mateřskou. Mám dceru Elišku, tak jak jsem si to vysnila v rovnicích, skvělého partnera, se kterým si moc rozumím a plní se mi i rekonsktrukce půdního bytu…No, co na to říct…Na vlastní kůži jsem pocítila sílu rovnic.

Alex

Od léta loňského roku jsem absolvoval řadu konzultací  a po dnešní „derniéře“ v podobě kontrolní konzultace mi nezbývá než si postěžovat. A sice na to, že už vše skončilo, skoro bych si snad přál abych měl ještě nějaké problémy a pokračoval v konzultacích. Musím smeknout před naprosto profesionálním a přitom velice přátelským přístupem, každá konzultace s vámi mi dala neuvěřitelně moc, leckdy jsem zejména zpočátku přicházel s totálním zmatkem v hlavě, neschopen vymyslet co a jak dělat, často i špatnou náladou, ale od vás jsem vždy odcházel ve skvělé náladě a se spoustou nových inspirativních myšlenek i notnou dávkou motivace.

Teď zpětně mi přijde až neuvěřitelné jak velká část otočených ER cílených „za dva roky“ se mi už projevuje v mém životě po pouhých pár měsících. Odvedli jste skvělou práci, ukázali mi cestu a možnosti jak změnit sám sebe a svůj život, takže dnes sebevědomě kráčím vstříc spokojené budoucnosti plné splněných snů. Jestli je u vás v Mindcorpu možná nějaká forma „pochvaly před nastoupenou jednotkou“ tak se za ní velice přimlouvám, plně si za svojí perfektní práci ocenění zaslouží.

Erik

Dobrý den, ještě jednou děkuji za Vaši pomoc. Ukázala jste mi cestu k mému vlastnímu JÁ. Konzultace mi otevřely oči, uvědomila jsem si, že jsem byla vězněm a žalářníkem zároveň, že jsem se nechávala ovlivnit v nových situacích starými zkušenostmi nebo názory druhých, moje víra a důvěra v sama sebe byla nulová, a cokoliv nového v mém životě jsem přijímala jako problém.Dnes již mohu říci, že jsem zpět v životě, který mě těší, vnímám ho jako smysluplný, věřím a žiji v naději. Každý malý krůček dopředu, je pro mě velice cenný, když chvilku nemám sílu udělat další, naordinuji si relaxaci, aby nabrala potřebnou energii a ten další krůček udělala znovu a vždy si uvědomuji to veliké úsilí a obrovský kus vlastní práce sama na sobě a na tom stavím dál. Říkám si, když už se ti podařilo dojít sem, tak můžeš jít ještě dál, pomalu, ale jistě. Moc se za to chválím a jsem na sebe pyšná. Mým největším přáním je, abych v sobě tento rytmus udržela, s pocitem, že je to můj život a řídím si ho sama a dost dobře.

Hanka

Chci vám poděkovat za vaše objevení metody emočních rovnic. Metoda je vyjímečná, jedinečná, u nás revoluční. Já takové věci vyhledávám a miluji. Obrovský dík patří i vaší kolegyni Lence Černé. Díky ní a emočním rovnicím jsem se vydala na cestu, která mě dovedla k dobrému pocitu, který je k nezaplacení a já si ho již nenechám nikým a ničím vzít. Jsem šťastná, že jste, že jsem vás našla, že jsem na sobě mohla takto pracovat.

Lenka

Pěkný den,
před časem jsem k vám přišla totálně psychicky rozhozená, zničená. Brečela jsem sama nad sebou. Je pravdou, že mi chvíli mi trvalo uvěřit tomu, že se člověk může změnit. Vlastně, že může změnit svůj mozek a hlavně porozumět sám sobě. Pochopení sebe sama je těžké stejně jako to naučit se mít rád sama sebe. Konzultace s vámi mi daly hodně. Přiznávám, nebylo to vždy veselé, ale pokud chce člověk se sebou něco dělat, tak musí nejdříve ze sebe odhodit všechen ten nános z let předchozích. Pomohl jste mi nastarovat nový život. Teď jsem ve fázi, kdy změny probíhají, není to nic příjemného, ale zároveň vím, že bych to předtím nikdy nedokázala. Věřím, že se změna podaří a já začnu žít svůj nový život a budu jednoduše šťastná a v pohodě. Určitě se ještě uvidíme, protože Vám chci sdělit zda se mi vše povedlo a já vše zvládla. Děkuji Vám za pomoc. Přeji Vám ať Vaše dobré myšlenky a poznatky, můžete pomocí Vaší knihy pustit do světa, protože dobrého není nikdy dost.

Zdenka

Je krásné nahlédnout do své hlavičky a zjistit, že nic není problém. Že pokud si chceme udělat ze života pohádku, tak si ji prostě uděláme. A je úžasné, že tady existuje kouzelník jménem Aleš, který vám s tím pomůže. Navíc setkání s tímto lidským čarodějem vás nabije pozitivní energií, aspoň já jsem to tak měl.

David

 

Dobrý večer. Včera jsem zažila obrovskou radost a chci se s Vámi o ni podělit, protože je to vaše zásluha! Krásně mi na třídních schůzkách zafungovala rovnice: Jsem úplně klidná a vyrovnaná, nebojím se vyjádřit svůj názor. Žádná panika, žádné nervové zhroucení, panika jako loni. Paráda! Dále převracím a vkládám rovnice a hlavně se už tolik nebojím.

Děkuju, S.

Zdravím a doufám, že si na mě ještě vzpomínáš. Chtěla bych se s Tebou podělit s tím co mě potkalo. Půl roku po našich schůzkách jsem se konečně zamilovala, ale úplně. Připadá mi, že mi není 52, ale 15. Jsem maximálně šťastná a nic najednou není problém. Chystáme i další změny. Chceme si na horách postavit baráček a být spolu. Cítím, že konečně je to pravé. Moc si spolu rozumíme a naše láska je vzájemná. Chtěla bych Ti poděkovat, že jsem Tě mohla navštěvovat.
Tvé návštěvy mě posunuly k těmto novým zítřkům. Přeji Tobě i všem lidem lásku, přátelství a
klid v duši.

Jana P.

Ahoj, často myslím na to, že Ti musím poděkovat za příjemnou změnu ve svých pocitech. Jsem strašně ráda, že jsem se dostala na takové dno a vyhledala Tě, abych se mohla dostat zpět a výše. Je úžasné naučit se ovládat své emoce a pocity, díky.

Monika

Milá Lenko, moc Vám tímto děkuji za pomoc při vyřešení mých problémů. Přišla jsem k Vám s prosbou o pomoc v partnerském vztahu a díky Vaší pomoci jsem konečně vyřešila i mé negativní zážitky z dětství, které mě provázely až do dospělosti a měly vliv i na můj partnerský život. Konečně jsem je s Vaší pomocí definitivně vyřešila, odstranila a tím si i vyčistila hlavu. Opravdu se mi hrozně ulevilo. Plno věcí mě tížilo a ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Díky Vám jsem si v hlavě vše srovnala. Umíte nazvat pocity pravým jménem a dala jste mi odvahu jít dál svou cestou.

Moc Vám ještě jednou děkuji. Cítím se díky Vám skvěle a zvedla jste mi sebevědomí.

Ivana

Dobrý den,. Konečně jsem si sedl na oběd a mám čas přemýšlet nad naším sezením. Mám rád věci, které jsou jasně dány svojí srozumitelností a jasností. Musím přiznat-a to tedy bez nějakých servítek a poklon, že po čase stráveném s Vámi živou diskuzí, se cítím úplně fajn, než když jsem jel na naši schůzku.

Věřím tomu, že kladné ohlasy vašich klientů na webu jsou oprávněné a mají svá opodstatnění. Já po tomto našem setkání o tom hodně přemýšlím a konstatuji, že se mně už i od věcí, které jsem nemohl spoustě lidí říct, hodně ulevilo,že jsem si je dovolil říct Vám hned při našem prvním sezení.

Na mě jste udělal velký dojem svým vystupováním a přístupem ke klientovi jako takovému.Měl jsem z Vás pocit , jako kdybych nepřijel k člověku,který se touto složitou prací živí,ale spíše jako ke kamarádovi, kterého znám dlouho a který mně chce pomoci z dané situace.Což jsem po čtyřech návštěvách u pana psychiatra necítil a pokud to tam není , tak se nedá nic dělat. Po našem rozhovoru jsem zjistil, že mám velkou chuť svůj život změnit, včetně svých nálad a vůbec celkovým postojem a náhledem na život. Chtěl bych, aby taky i má přítelkyně měla vedle sebe chlapa, o kterého se může kdykoliv opřít a ne jenom trosku, která se uchyluje do ústraní a vše bude argumentovat depresemi, úzkostí a strachem. V našem případě, kdy spolu plánujeme do budoucna rodinu, bych si taky vyčítal, kdybych nebyl pro svého potomka tím správným tátou,ale nějakým slabochem, který by byl na práškách ,a nebo to doháněl a léčil pitím. Byl bych hrozně moc rád, kdybychom se dohodli na naší spolupráci, protože z mé strany je důvěra k Vám na nejvyšší úrovni..

S pozdravem

Jan

To co děláte, je něco unikátního. Pro mě jste jako Morfix, který mě vytáhl z Matrixu. Posvítil jste mi na cestu, kterou jsem marně hledal několik let a budu Vám do konce života vděčný.
Přeji Vám Hodně štěstí a z celého srdce DĚKUJI!

Olda

Dobrý den, zúčastnil jsem se dne 14.2.2008 Vašeho semináře na téma „Jak na nepříjemné myšlenky“.Chtěl bych tímto poděkovat za krásný výklad a příjemně strávený večer. Sdělené informace mi opět vrátily sílu bojovat a dostal jsem nový pohled na život. Těším se na další seminář, na který se určitě přihlásím.

Karel, účastník semináře, posláno emailem

Děkujeme za včerejší přednášku „Jak utvářet vztah podle svých představ?“ – byla mimořádná, velmi podnětná. Vaše přednášky jsou pro nás skutečně přínosné, moc děkujeme za to, že je realizujete. Bohužel jsme včera musely po skončení již rychle odejít a nestihly jsme poděkovat osobně, takže to činíme touto formou :-)

Účastnice semináře, posláno emailem

Přednáška se mi opravdu líbila, byla tam báječná atmosféra, kterou jste vykouzlili svým nonšalantním přístupem k danému tématu. Doporučuji všem strávit alespoň jeden podvečer ve vaší přítomnosti. Uvidí vztah, to křehké pouto, z jiného pohledu a porozumí více tomu, co jen tuší, ale bojí se věřit či vyřknout, že tomu tak opravdu je. Jak říkáte: „Chci se cítit dobře.“ ..a já dodávám: „Cítím se báječně“. Přeji Vám mnoho úspěchů ve vašem konání!

Vlaďka Šimánková, Triangl

Vaše přednáška mi poskytla možnost rozšířit si svůj kontext. Působíte přátelsky a vytváříte prostor pro dialog. Určitě přijmu nabídku dalších jeho seminářů, neboť máte lidem co říci a v tom, co děláte, jste velmi fundovaní.

Robin Tepera, Microsoft ČR

V mé současné náročné životní situaci jste mi otevřeli oči. Díky vám opět nalézám vnitřní klid a sílu život měnit.

Klára Nováčková, Atel Energy Gmbh

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss