Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Konzultace vztahy, manželství, rozvody a osobní růst

Zatím jsme pomohli všem…

Deprese a vnitřní nerovnováhy vznikají nevyjasněnými otázkami ve čtyřech oblastech. V oblasti Vztahů, Práce, Peněz a Zdraví. Jednotlivé oblasti konzultací se proto zaměřují právě na ně. Každý, kdo cítí nějaký problém, ví do jaké z těchto oblastí spadá a právě v ní by si měl prokonzultovat své problémy a nevyjasněné otázky.

Čím je naše práce jiná než u ostatních terapeutů?

Nejsme terapeuti, kteří se svými klienty tráví roky. Naše práce je o aktivní a intenzivní spolupráci s klientem. Nejsme ti, kteří jen poslouchají a dávají rady, které dlouhodobě problém klienta nevyřeší. Naše konzultace mají okamžitý výsledek. Více…

40 situací, kdy můžete potřebovat poradit

Jaký je konzultační tým?

Konzultační tým je složen z profesionálů s mnohaletou praxí a s plnou znalostí účinných metod, z oblasti psychiky osobnosti. Více informací a jednotlivé profesní životopisy naleznete zde…

Existují nějaké koučinkové programy?

Lenka Černá a její tým koučů nabízí speciální koučinkové programy:

Umění sebedůvěry

Generální úklid života

Ukončete samotu a uvolněte váš vztahový potenciál

 

Jak konzultace probíhají?

Tváří v tvář – kdy je s klientem domluven termín.

Po telefonu – kdy je s klientem domluven termín telefonátu. Doporučujeme si pořídit sluchátko s mikrofonem k telefonu, abyste telefon nemuseli držet u ucha po celou dobu konzultace a mohli si psát poznámky a plnit úkoly.

Skype, Messenger – kdy je s klientem domluven termín hovoru přes počítač metodou Skype nebo Messenger. Doporučujeme si pořídit sluchátko s mikrofonem k počítači. Kdo má možnost si pořídit i webovou kameru, ať tak udělá. Konzultace jsou pak osobnější.

V jakých oblastech a co řešíme?

Oblast Můj Vztahvztahy, manželstvíJak najít partnera? Nevěra – odhalení, důvody, jak dál, překonání. Pomoc po náročných rozvodech a rozchodech. Vyrov-návání sexuálního barometru. Odhalování bloků z minulosti. Manželské terapie a pomoc při hledání nových začátků a partnerů Oblast Má PrácepráceJak si najít správnou práci? Jak objevit a uplatnit svůj talent? Jak správně vést své podřízené? Jak na správně vedenou firmu? Jak na bankrot? Jak se vyvarovat a zvládat syndrom vyhoření? Jak zacházet s manipulátory a sobci?
Oblast Mé PenízepenizeJak spravovat své finance? Jak na rodinný rozpočet? Jak se nestat otrokem peněz? Jak investovat do budoucnosti? Jak neskončit chudý a bez peněz? Oblast Mé zdravízdravý životJak zhubnout? Jak správně jíst? Jak se správně starat o své tělo? Jak se zbavit nebezpečných návyků? Jak být fit i v pozdějším věku? Jak na odpočinek?

Kolik setkání budu potřebovat?

Počet schůzek s koučem je individuální a stanovuje se na prvním sezení v závislosti na šíři vašeho problému.

Jak často budeme společně pracovat?

Pro optimální účinnost je zapotřebí se sejít jednou týdně. Je ale možné domluvit i intenzívní práci dvakrát za týden.

Je možné si objednat pouze jednu konzultaci?

Ano. Je to velmi účinný způsob „srovnání hlavy“ a nalezení nového pohledu na nejasnou věc. Největší chyby děláme, když se v důležitých věcech rozhodujeme sami nebo hledáme pomoc u přátel. Jednorázové setkání s odborníkem přinese nový vhled do již zdánlivě neřešitelného. Nejčastější témata…

Jak se objednat?

Objednávku konzultace zašlete na email kouče.

Jaká je pracovní doba?

Konzultace probíhají dle rozvrhu, který najdete u profilů koučů

Cena konzultací a délka?

Cena za jednu hodinu je uvedena u profilu kouče. V případě osobní schůzky se platí v hotovosti ihned po jejím skončení. V případě telefonické konzultace se platí bankovním převodem a to před začátkem schůzky.
Délka setkání je vždy 120 minut, aby bylo dosaženo maximální efektivity práce. U prvního setkání nebo u jednorázových konzultací může klient požádat i o 60 minut.

Garance kvality – vrácení peněz

Pokud nebudete s konzultací spokojeni, můžete neprodleně po skončení schůzky požadovat navrácení peněz.

Co říkají ti, kteří byli před vámi?

Někteří z těch, kteří se zúčastnili konzultací před vámi, poslali osobní svědectví. Více…

Přečtěte si také reference na kouče zde…

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss