Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …


Osobní svědectví

Dobrý den,  Alesi, dekuji za rovnice a hlavne za vcerejsek. Bylo to fakt husty. Neco velkyho se ve mne zase zlomilo, uvedomil jsem si, ze at je to jak chce, tak ze to neni tak spatny, abych si to neudelal uzasny. A tu silu v sobe mam, nasel jsem ji vcera. Urcite diky tobe, takze jedem dal :)))), uz se nemuzu dockat.

Milan

Dobrý den, Aleši, asi před rokem jsem u Vás byla na konzultaci, tenkrát jsem byla rozladěná z manželství, které jsme se s manželem pokoušeli zachránit. Úspěch o záchranu se nekonal, ale nemám jedinou výčitku svědomí, že bych utekla bez boje. S manželem jsme se před několika týdny dohodli na rozvodu a já musím říct, že mi spadl ohromný balvan ze srdce a že jenom díky Vašim článkům na internetu a návštěvě Vašich kurzů prožívám teď euforické stavy:-)

Cítím se být hodně silná a těším se z budoucnosti, protože vím, že šťastná budu, teď tedy už jsem, ale ještě mi chybí ten parťák:-), ale to je otázka času. Díky moc

Zuzka

A ještě jedna věc. Skutečné otáčení emočních rovnic funguje. Cítím to. Je to občas dřina, ale už příjemná. A hlavně, odpadly kompletně depky. Ty špatné nálady teď jsou jen občasné nedostatky odvahy si občas přiznat pravdu a postavit se reálnému problému vzpříma. Je to pokrok, mé myšlení se otvírá do dimenzí, kde neexistuje strach a kde je odvaha a láska, pochopení… a nekonečná svoboda. :)) a vše se to prokousává na povrch do života.

Josef

Nemám už žádný depky, které by mě srážely na zem, neberu drogy, nechlastám, snažím se vyhledávat společnost, která mě rozvíjí a se kterou se cítím fajn. Mám přítelkyni. Předplacený fitko na rok a založenou kapelu.
A osamostatnil jsem se na tolik, ze už třetí měsíc bydlím sám a zvládám to k vlastní spokojenosti.

Zaměstnávám druhý měsíc dva nové lidi a myslím, ze s nimi mám dobry vztah…. a hlavně si věřím a mám vyzkoušený, že to co mám v hlavě, to dělám! Uvědomuji si, ze je to obrovsky pokrok, a chci jít dál. Děkuji za konzultace. Super práce.

Milan

Alešova metoda, kterou si dovolím nazvat pro mě revoluční, mi pomohla změnit život. Geniální ji vidím v tom, že mi Aleš neříká, co mám dělat nebo jak se mám chovat, ale její hlavní přínos vidím v posílení mého vlastního sebevědomí a osvobození mojí individuality, která se roky v každém z nás utkává se zavedenými vzorci chování, které jsme si každý zapsali od svého okolí v dětství v období výchovy. Výsledkem toho je pak náš všelijak zamotaný život. Zmítání se mezi tím, co bychom od života chtěli a co z něj skutečně máme. Na cestu pohodovým životem jsem se s Alešovou pomocí konečně vydal také já.

Honza

Celý můj téměř padesátiletý život hledám harmonii těla a ducha, různé životní události mě dostaly až na samotné dno, přátelé, poradci, léčitelé, doktoři, mi načas pomohli, hledala jsem dál, v hloubi duše jsem věřila, že potkám někoho, kdo mi pomůže natrvalo, téměř na konci sil, kdy i má víra pohasínala, jsem potkala Aleše.
S hlubokou úctou, pokorou a s nesmírnou láskou, Aleši, děkuji za pomoc, jsi pro mě ztělesněný zázrak, vrátil jsi mi chuť žít. Kéž práci s emočními rovnicemi pozná co nejvíce lidí, kéž dokážu splatit obrovský dluh k tobě.

Jitka

Spolupráce s vámi při léčbě deprese byla výborná. Problémy jsme řešili telefonicky nebo osobní schůzkou. Stanovili jsme emoční rovnice, které jsem si opakoval a můj stav se lepšil. Měl jsem postupně radost ze života a problémy jsem začal lépe řešit. Práce se mi dařila a dostal jsem se zpět do výborné psychické i fyzické kondice.

Miroslav

Chtěla jsem ti poděkovat za konzultace. Jsou prima a myslím, že mě v poslední době podržely hodně i v osobním životě. Co se týče emočních rovnic, tak mi až dneska začíná docházet jejich síla a charakterizovala bych je asi jedním slovem „geniální“.

Martina P.

Jako malá jsem prožívala nesmírné týrání od své matky. Nebylo dne, kdy bych neprožívala strach a úzkost. Má výchova se mi přenesla do dospělosti a já nevěděla jak žít. Neuměla jsem si najít životního partnera a stále jsem prožívala vnitřní neklid a strach.

Lucka N.

Chtěla jsem ti poděkovat za konzultace. Jsou prima a myslím, že mě v poslední době podržely hodně i v osobním životě. Co se týče emočních rovnic, tak mi až dneska začíná docházet jejich síla a charakterizovala bych je asi jedním slovem „geniální“.

Martina P.

Dnes je mi fajn a život se mi spravil. Ráda prožívám své dny. Díky.

Mirka D.

Setkání s Lenkou bylo pro mne klíčové. V té době jsem procházela životní krizí, která se stupňovala a já jsem zoufale hledala cestu, jak z toho ven. Nepomohla ani nekonečná a opakovaná sezení s psychology. Hned na první schůzce mi bylo jasné, že tohle je ta správná cesta. Lenka je nejen velmi charismatická osobnost, ale také profesionál. Nazývá věci pravými jmény, a narozdíl od psychologů dokáže nabídnou jasné řešení. Lenka je člověk, kterého si hned oblíbíte a napadne Vás, že takových lidí byste si přáli mít ve svém životě víc, ne-li všechny. Už po první schůzce jsem se cítila mnohem lépe, měla jsem konkrétní odpovědi na své konkrétní otázky, a najednou jsem viděla světýlko na konci tunelu. Ráda bych zmínila fakt, ze koučink není samospasitelný a člověk na sobě musí pracovat. Ale bez té správné osoby, která Vás bude navigovat tou správnou cestou by to možné nebylo. Nyní jsem konečně po letech šťastná, spokojená sama se sebou. A to jsem teprve na začátku :o) Leni, ještě jednou díky!“

Lenka G.

Můj sexuální barometr se již od počátku vztahu pohyboval kolem 2. Věděla jsem, že s tím budu muset něco udělat, protože jsem měla strach, že mě můj partner opustí. Nikdo mi ale nedokázal pomoci odhalit mé mozkové programy, proč jsem byla tak strnulá. Aleš mi díky svým schopnostem doslova pronikl do mozku a odhalil zakletou příčinu z dětství. Dnes jsem happy a užívám si.

Petra K.

Spolupráce s vámi při léčbě deprese byla výborná. Problémy jsme řešili telefonicky nebo osobní schůzkou. Stanovili jsme mentální rovnice, které jsem si opakoval a můj stav se lepšil. Měl jsem postupně radost ze života a problémy jsem začal lépe řešit. Práce se mi dařila a dostal jsem se zpět do výborné psychické i fyzické kondice.

Miroslav

V mém hlubokém zoufalství jsem se připravovala na sebevraždu. Již jsem neměla chuť žít. Všechno mi začalo připadat zbytečné a vnitřní bolest se stále zvyšovala. Toužila jsem pouze po jednom, jednou pro vždy mít konečně klid. Naštěstí jsem ale našla Alešovy stránky a spojila se s ním. Nesmírně mi pomohl. Poskytl novou naději a vysvětlil všechny příčiny mých stavů.

Petra S.

Prošla jsem mnoha semináři a konzultacemi a stále nic. Stále stejná bolest a situace se mi opakovaly neustále ty samé dokola. Stejné vztahy a stejné rozchody, stejné utrpení. Myslela jsem si, že už je můj život k ničemu. Pak jsem nalezla tyto stránky a přihlásila se na konzultace. Již na prvním setkání mi Aleš tak nastartoval hlavu, že mi bylo jasné, že vítězství mám na dosah.

Leona J.

Po setkání s Alešem se mi rozsvítilo. Pomohl mi najít kořen všech mých stavů a mě se neskutečně ulevilo. Děkuji

Petr M.

Po mnoha terapiích a snahách se mi konečně dostalo pomoci a pochopení. Dostal jsem návody na všechny své životní situace a konečně jsem pochopil, že to, co se vidí se nemusí řešit. Je to pouze následek mých emočních rovnic z doby dětství a prvních vztahů.

Zbyněk

Aleš mi pomohl najít opět smysl života, který jsem bezvýsledně hledal po několik let. Pomohl mi najít mé emoční rovnice a mé okolí se proměnilo během několika týdnů.

Alois Peterka

Mé depresívní zatížení se neustále zvyšovalo. Byl jsem předrážděný. Přetvařoval jsem se, aby to na mně nikdo nepoznal. Na to jsem ale nebyl zvyklý a chtěl jsem najít příčinu svých problémů. Aleš mi pomohl zmapovat mé jednání a plně odstranit defekty v mozku.

Autor nechtěl být jmenován

Můj sexuální barometr se již od počátku vztahu pohyboval kolem 2. Věděla jsem, že s tím budu muset něco udělat, protože jsem měla strach, že mě můj partner opustí. Nikdo mi ale nedokázal pomoci odhalit mé mozkové programy, proč jsem byla tak strnulá. Aleš mi díky svým schopnostem doslova pronikl do mozku a odhalil zakletou příčinu z dětství. Dnes jsem happy a užívám si.

Petra K.

Odejít ze schůzky s Alešem je problém, protože se stále dozvídáte něco podstatného, co mění váš osobní i profesionální život. Stačí pozorně naslouchat, přemýšlet a jednat dle doporučení a začnete mít uklizeno v duši i v mysli.

Jarka

… zatím mám výborné pocity, setkání s vámi mi pomohla tak, že to na sobě poznám. Vaše terapie mi objasnila některé důležité příčiny mých problémů, takže už vím s čím bojovat. Právě teď mám dost práce, takže i více optimismu.

Ondra

…moc Vám děkuju, že jste mému snoubenci tak pomohl. Je to pro mě výjimečné už tím, že chlapi většinou za jinými chlapy se svými problémy nechodí a myslím, že pro ### nebylo vůbec jednoduché se někomu tak „vyjevit“. Jsem ráda, že to dokázal a že Vy jste mu u toho účinně asistoval. Často večer čte „Jak přemýšlí milionáři“ a někdy mě častuje citáty, až se musím smát. Vše, co jste mu řekl a s čím se mi ### svěřil, je velmi moudré a podle mého osobního názoru i pravdivé. Máme na to hodně podobný pohled, já se jako laik o psychologii docela zajímám. ### hodně nakoplo i mé těhotenství, je až dojemné jak se na mimčo těší a kamarádům ukazuje ten pidipuntík z ultrazvuku – stouplo mu sebevědomí, takže je to náš „velký taťka“. Byznys se mu začíná relativně pěkně rozbíhat, sehnala jsem mu 2 slušné kšefty a další přišly přes webovské stránky, máme je perfektě optimalizované, takže jsme vždy mezi prvními 5 na první straně, což je super. No, to jsem se rozepsala víc, než jsem chtěla… :) Takže suma sumárum Vaše terapie se stala dobrým vodítkem ### touhy změnit svůj život a dala celému jeho snažení mantinely a správný směr.

Snoubenka

Více o konzultacích a poradenství
Podívejte se na naše případové studie

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss