Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …


DĚKUJEME VÁM


Děkujeme za váš zájem,

pro zdárné dokončení vaší registrace, prosím potvrďte odkaz v emailu, který vám byl doručen do vaší schránky od firmy Mindsoft (Mujvztah.cz)

Důležité: pokud používáte spamové filtry, musíte si přidat doménu getresponse.com do vašich bezpečných odesílatelů. Jinak od nás nebudete dostávat vámi požadovaný materiál. Některé firemní ochrany sítě neumožňují registraci ezinů. Zkuste se zaregistrovat z vaší soukromé adresy.

Registrační proces

Kliknutím na potvrzovací link dáváte svůj souhlas s přihlášením do registrační databáze, ze které je možné se kdykoliv odhlásit. Tímto krokem zabraňujeme tomu, aby někdo zneužil vaši emailovou adresu.

Pokud vám nepřijde konfirmační email do 2 hodin, tak nejprve zkontrolujte svůj spamový filtr ve svém emailovém programu (např. Outlook) a pak i u svého emailového správce, kde máte vedenou poštovní schránku, zda nezůstal tam. Pokud nikde email „neuvízl“ a přesto se k vám se nedostal, pak nás prosím informujte na email info@mujkouc.cz. Bez potvrzení tohoto emailu registrace nemůže proběhnout úspěšně.

Tým MindSoft

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss