Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …


Dopravní info – jak se k nám dostanete?

Pokud jedete MHD:
Vystupte ve stanici metra C – Opatov, vyjděte na hořejší autobusovou zastávku. Naším směrem jedou autobusy č. 165, 326, 327, 385. Vystupte na zastávce „Šeberov“, pokračujte
rovně hlavní ulicí K Hrnčířům a po pár metrech přejděte silnici. U prodejny štukatérství zabočte doleva do ulice „ Za prodejnou“ . Na konci ulice zahněte doleva do ulice „Rypkova“, po pár metrech zahněte opět doleva do ulice „Vlasty Hilské č. p. 968“. Dojděte na konec ulice a po levé straně uvidíte drobnou uličku. Naše firma se nachází v oranžovém domě na jejím konci. Zde zvoňte na zvonek: MindSoft s.r.o.

Pro hledání času odjezdů spoje použijte uvedený link. (Do pole „Odkud“ napište Opatov, do pole „Kam“ napište Šeberov): http://www.mindsoft.cz/autobusy.html. Nebo použijte pro vyhledávání svého spoje idos.

Pokud jedete autem:
Na jižní spojce jeďte směrem Brno, odbočte na výjezd – Chodov, Šeberov. Na kruhovém objezdu se dejte doleva do ulice „K Hrnčířům“. Po pár metrech zabočte třetí ulicí doleva do ulice „ Za prodejnou“ na konci ulice zahněte doleva do ulice „Rypkova“, po pár metrech zahněte opět doleva do ulice „Vlasty Hilské č. p. 968“. Jeďte až na konec silnice a opět zahněte doleva do malé uličky. Zde můžete zaparkovat. Naše firma se nachází v oranžovém domě po levé straně. Zde zvoňte na zvonek: MindSoft s.r.o.

Zobrazení sídla firmy na mapě

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss