Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Elektronický časopis zdarma

„Nyní i ty můžeš získat exkluzivní přístup k myšlenkám špičkového poradce lidské psychiky a začít využívat sílu jeho rad a dlouholetých zkušeností, které pomohly změnit životy mnohých“

„Tvůj život se změní a nebudeš již nikdy chtít žít postaru. Minulost se tak stane překonanou.“

Milí přátelé,

každý den se na mě obracejí lidé se svými problémy a vždy na začátku mi tvrdí, že prošli mnoha terapiemi a setkali se s mnoha rádci, ale nikdo jim během let nedokázal pomoci. Nikdo nedokázal odhalit příčiny jejich stále se opakujících trablí a špatných rozhodnutí. Proto jsem se rozhodl informovat veřejnost o svých poznatcích, které mění životy mých klientů od základu.

Co stojí za mými metodami a jak je můžeš použít i ve svém životě? Co je příčinou všech problémů a proč se opakují? Proč se lidé stále trápí a myslí si, že to je život?

Odpovědi na tyto otázky a na mnohé další nalezneš v mém elektronickém měsíčníku Furt v Pohodě.

checkmark Získáš exkluzivní přístup k mým článkům, které tě naučí

  • Jak si konečně začít užívat života a přestat se trápit
  • Jak rozpoznat svého životního partnera
  • Jak na lepší partnerské vztahy
  • Jak najít svoji ideální práci
  • Jak najít a uplatňovat svůj talent
  • Jak odhalit své staré vzorce chování
  • a mnoho dalšího

checkmark Získáš přehledy termínů všech našich vzdělávacích akcí
checkmark Získáš doporučení na nové knihy z oblasti osobního růstu

 

Zaregistrujte si DNES měsíčník a získejte okamžitě 2 elektronické knihy v ceně 200kč ZDARMA a jedno ukázkové číslo časopisu rovnou do vaší emailové schránky.

techniky relaxace

 

 

BONUS ZDARMA:

Základní techniky relaxace

 

 

10 tipu pro romanticky vztah

 

 

BONUS ZDARMA:

10 tipů pro romantický vztah

 

 

 

 

Jméno*:
Email*:
Oslovení*
Příjmení:
Město:
Věk:

Co říkají naši čtenáři?

Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za články v časopise Furt v pohodě, jsou pro mě velice hodnotné, uvědomil jsem si, jakou sílu mají Emoční rovnice a jejich zásadní vliv na život jedince. Všiml jsem si, že jsem věrná kopie mých rodičů (bohužel je u nás spíše negativno) a začal jsem pracovat na svém osobním růstu a změně myšlení k pozitivnímu. Musím se pochlubit, že se mi začíná v životě skutečně dařit dosahovat osobního úspěchu a svých cílů. Jsem u jedné firmy, kde se pracuje s lidmi a dá se dostat na zajímavé pozice a vaše články i vašich kolegů jsou pro mě velice inspirativní. Pokračujte v tom dále, držím Vám palce a ještě jednou děkuji.

S pozdravem Milan Pešek, váš věrný odebíratel časopisu Furt v pohodě

 

Děkuji ze srdce, už se dostávám z toho devastování mého dětství,které mě připoměl Váš časopis hned na začátku. Nic už se nedá vrátit, bude mě 70 let. Za týden či 14 dní jdu do práce, to už bude míň sněhu. Žiji prací v lese – jsem dřevorubec. Přeji Vám a Vaší práci,a lidem co pomáháte nabýt nejen zdravý optimismus, ale také chuť ŽÍT. Oldřich

 

Vážený pane Kalino,

chtěla bych Vám poděkovat za sebe, za vytvoření Vašeho díla Furt v pohodě, vždy, když ztrácím energii a jsem přepracována, uchyluji se k Vašim stránkám na webu a pročítám je.

Přeji Vám mnoho dalších spokojených čtenářů a hodně životních úspěchů.

Monika Z.

 

Dobrý den,odebírám Váš měsíčník  Furt v pohodě a chtěla jsem Vám moc poděkovat.Je velice zajímavý a poučný.Pokaždé si odnesu spoustu nových poznatků a zároveň cítím potřebu dozvědět se více. Eva

Dobrý den paní Černá,
dneska jsem od vás obdržela první číslo časopisu Furt v pohodě. Po přečtení alespoň pár článku jsem byla nadšená. Jsem druhým rokem na rodičovské a tento časopis je něco, co mi zpestří čas, který trávím s mým chlapečkem. Velmi se mi líbí, jak je časopis zpracovaný. Obsahuje hlavní témata týkající se našeho života. Skvělá práce vašeho týmu, chválím.
Děkuji a už se těším na další číslo.
S přáním pěkného dne, Silvie

 

Registrační proces

Pečlivě dbejte na zadání emailu. Pokud ho zadáte chybně, nic vám nepřijde!
Údaje označené * jsou povinné.
Do kolonky „Oslovení“ napiště své jméno, jakým byste chtěli být oslovováni v našich emailech.

Po vyplnění formuláře vám přijde na uvedenou adresu email od firmy Mindsoft.cz, kde klikněte na potvrzovací link. Tím dáváte svůj souhlas s přihlášením do registrační databáze.

Pokud vám nepřijde konfirmační email do 2 hodin, tak nejprve zkontrolujte svůj spamový filtr ve svém emailovém programu (např. Outlook) a pak i u svého emailového správce, kde máte vedenou poštovní schránku, zda nezůstal tam. Pokud nikde email „neuvízl“ a přesto se k vám se nedostal, pak nás prosím informujte na email info(zavinac)mujkouc.cz. Bez potvrzení konfirmačního emailu nemůžete od nás měsíčník dostávat.

Informaci o tom, kde právě bydlíte, shromažďujeme proto, že při větším množství zájemců z jednoho místa, chceme udělat semináře i jinde než v Praze.

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss