Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Jak objednat seminář

Kde vyplním objednávku?

  1. Z nabídky seminářů si vyberte vámi požadovaný seminář a klikněte na něj.
  2. Vyplňte všechny údaje v objednávkovém formuláři.
  3. Odešlete objednávku, ihned se vám zobrazí informace o platbě (kopie objednávky vám také přijde e-mailem na adresu, kterou jste uvedli v objednávce).
  4. Pokud platíte bankovním převodem, uhraďte částku dle platebních instrukcí (po přijetí vaší platby na náš účet obdržíte pozvánku na seminář do 5 pracovních dnů).
  5. Nabídka seminářů zde…

Jaký způsob platby je pro mě nejlepší?

Můžete zvolit ze 3 způsobů platby:

  1. Platba převodem – zákazník platí bankovním převodem částku ve výši 350 Kč. Zákazník provede platbu na účet 221752134/0300. Jako variabilní symbol uvede 30881. Ve zprávě pro příjemce uvede zákazník jméno a příjmení shodné se jménem uvedeným v objednávce, bez čehož nemůže provozovatel správně přiřadit objednávku semináře.
  2. Platba složenkou – zákazník platí hotově složenkou na poště částku ve výši 350 Kč.
    Jako adresáta uveďte: Mindsoft s.r.o., Vlasty Hilské 968, 14900 Praha 4.
  3. Platební kartou přes Paypal – budete přesměrováni na zabezpečený server banky, kde provedete platbu pomocí karty, nebo, pokud máte účet u Paypalu, tak z tohoto účtu přímo. Paypal obhospodařuje na celém světě 100 milionů účtů a je zcela bezpečný pro platbu on-line. O zprovoznění Paypalu v ČR se dočtete zde….

Kolik zaplatím?

Cena za seminář na osobu je 350 Kč v případě platby převodem, složenkou nebo platební kartou přes Paypal. Na náklady společnosti MindSoft, s.r.o. obdržíte do 5 pracovních dnů pozvánku na vámi vybraný seminář.

Platba semináře na místě je za cenu 500 Kč.

 

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss