Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

E-kurz: Pět typů vztahů, kterým hrozí pád napsala: Lenka Černá

Chcete se vyhnout vztahu, kterému hrozí pád?

A pokud v něm jste, jak pádu zabránit?

 

5 denní emailový kurz zdarma, během kterého se dozvíte:

  • 5 typů vztahů, kterým hrozí pád
  • Jak se daný vztah pozná
  • Jak se těmto vztahům vyhnout

Na konci kurzu obdržíte zdarma ebook, který bude obsahovat všech pět lekcí a bude doplněn o řešení daného typu vztahu, pokud v něm již jste.

Jak se do kurzu přihlásím?

Velice jednoduše. Na základě vyplnění registračního formuláře vám přijde každý den do zadané emailové schránky jedna lekce (celkem jich je pět). Do kolonky „Oslovení“ napiště své jméno jakým byste v kurzu chtěli být oslovováni.

Oslovení: E-Mail:

Registrační proces

Pečlivě dbejte na zadání emailu. Pokud ho zadáte chybně, nic vám nepřijde!

Po vyplnění formuláře vám přijde na uvedenou adresu email od firmy Mindsoft.cz, kde klikněte na potvrzovací link. Tím dáváte svůj souhlas s přihlášením do registrační databáze.

Pokud vám nepřijde konfirmační email do 2 hodin, tak nejprve zkontrolujte svůj spamový filtr ve svém emailovém programu (např. Outlook) a pak i u svého emailového správce, kde máte vedenou poštovní schránku, zda nezůstal tam. Pokud nikde email „neuvízl“ a přesto se k vám se nedostal, pak nás prosím informujte na email info(zavinac)mujkouc.cz. Bez potvrzení konfirmačního emailu nemůžete od nás dostávat žádnou poštu.

Reakce čtenářů:

Dobrý den, chci vám poděkovat za váš kurz. Máte úžasné stránky. V dnešní těžké době je velmi důležité mít správné informace.
S pozdravem Alena H.

 

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss