Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Mgr. Kateřina Matláková – kouč a supervizor

Katerina-Matlakova

 

Více než 6 let se věnuje koučinku a pomoci lidem v oblasti jejich sebevědomí a partnerských vztahů.

Specializuje se na koučink žen při hledání vlastní identity, životní rovnováhy i harmonického partnerského vztahu.

Věnuje se psychosomatice a léčbě traumat pomocí metody Emočních rovnic a Emočních cyst.

Pořádá řadu workshopů z oblasti partnerských vztahů, Emočních rovnic a cykličnosti ženy.

 

Jaká témata se mnou můžete konzultovat? 

Sebevědomí a vlastní identita – pomohu vám najít vlastní identitu a navýšit své sebevědomí. Společně odhalíme vaše negativní emoční nastavení v oblasti sebelásky, z doby vašeho dětství a dospívání.

Partnerské vztahy – odhalím s vámi příčiny vaší vztahové nespokojenosti a naučím vás, jak mít dlouhodobý, harmonický vztah.

Manželská krize, rozvod a rozchod – budu vaším průvodcem v období manželské krize, při rozvodu a rozchodu. Společně najdeme cestu, jak se cítit dobře a najít opět vnitřní klid a rovnováhu.

Ženská cykličnost – protože jsem absolvovala certifikaci od Mirandy Gray, zakladatelky „Cyklické ženy“, mohu vám pomoci s naladěním se na vaši ženskou složku a pochopením ženské cykličnosti.

Traumata a odpuštění – společně můžeme zvládnout pročištění a vyléčení vašich traumat z minulosti. Zbavíme se negativních emocí a dokážeme společně odpustit, zvládnout odhodit minulost a nastoupit na novou cestu.

Co jsem v životě dokázala? 

Jsem vedoucí supervizor na klinikách Lenky Černé a školím nové kouče.

Jsem certifikovanou „Moon Mother“ Mirandy Gray, zakladatelky Cyklické ženy.

Prošla jsem řadou kurzů a seminářů z oblasti osobního růstu, koučinku a ženské problematiky.

Pořádám workshopy o partnerských vztazích, o Emočních rovnicích a ženské cykličnosti.

Vystudovala jsem Právnickou fakultu a absolvovala jsem mediační kurz se zaměřením na řešení vztahové problematiky.

Jsem šťastnou ženou v harmonickém partneském vztahu.

Chcete si se mnou objednat koučinkové sezení? 

Cena za hodinu (60 minut): 3000 Kč

Email: matlakova@mindcorp.cz

Přečtěte si vybrané reference na moji práci: 

Katko, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi pomohla otevřít oči, zamyslet se nad svým dosavadním životem a odpovědět na otazníky v mé hlavě, které mne již dlouhou dobu trápily a komplikovaly mi každodenní život. Vaše charisma, pozitivní přístup a stálý úsměv na tváři mne vždy nabyly energií a inspirovaly k odpoutání se od zažitých modelů v mé hlavě. Pomohla jste mi najít vlastní cestu, ujasnit si, co je pro mne v „mém“ životě důležité. Díky Vám jsem se posunula o velký krok vpřed v rozvoji sebe sama, podařilo se mi zlepšit vztahy se svým okolím, přijmout trápení z minulosti, být vyrovnanější a co hlavně – pomohla jste mi pochopit velkou pravdu, tj. „své okolí nezměníš, ale můžeš změnit sebe sama a pak se vše kolem, tak nějak vyjasní a zjednoduší“. Dnes mne už jen mrzí, že jsem se s Vámi nepotkala dříve, ale jak jste sama řekla: „vše má svůj čas a člověk k určitým věcem musí postupně dospět“. Ještě jednou děkuji za vše a přeji mnoho spokojených klientů!!

Kateřina V.

Dobré ráno Katko, chtěla bych Vám moc poděkovat za konzultace s Vámi. Pomohla jste mi se zorientovat v sobě samé a najít v nitru informace, které jsem dlouho hledala a přes všechen ten balast nenacházela.  Odkrytím postupných slupek, vidím věci jinak a přemýšlím o nich. Zkrátka můj život se začal ubírat lepším směrem. Vím, že na sobě stále musím pracovat, a už vím jak. Jediné, co mi chybí po návštěvách u Vás, je audio záznam. Ráda bych si některé nápady a názory poslechla znovu. Protože si nešlo vše co jste mi říkala zapamatovat. Moc ráda Vás někdy navštívím ke konzultaci. Mějte se krásně a pokračujte ve Vaší práci, která pomůže mnoha lidem, jako pomohla mně.

 
Katko Děkuji.Olina

Hezký den, Katko, prvně bych Vám chtěla moc poděkovat, že z týmu koučů jste si mě buď vybrala právě Vy nebo mi zrovna Vás někdo přidělil. Musím říct, že to byla ta nejlepší volba a chci Vám říct, jak se mi s Vámi dobře pracuje. Hodně důležitý pro mě je pocit bezpečí u Vás… Takže velké díky za vše, co pro mě se mnou děláte.

Adéla T.

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss