Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …


Řešené případy našich klientů

Pro čtení řešených případů je zapotřebí PDF Adobe Reader (zdarma ke stažení)

Případová studie – neumím být sama a hledám si špatné partnery (PDF)
Po několika snahách najít životního partnera se klientka propadla do dlouhodobé deprese díky špatné volbě. Měla sice vztahy, ale s partnery, kteří ji akorát vysávali a deprimovali. I přes veškerou snahu hledat mezi muži toho pravého si vždy zopakovala ten samý příběh.

Případová studie – manžel mě opustil kvůli mladší ženě (PDF)
Klientka po několikaletém manželství s partnerem, který neměl dostatek času naslouchat a nechtěl řešit nahromaděné problémy a vyžadoval pouze sex, ztratila zájem o sex a pouze se podřizovala partnerovým požadavkům, aby bylo v rodině vše v pořádku.

Případová studie – nefunkční manželství a nesplněné sny (PDF)
Klient se narodil do rodiny jako ne příliš chtěný. Matka nebyla spokojena se vztahem se svým otcem a početím prožívala ztrátu svobody. Během života dítěte matka hrála pouze roli nervózní vychovatelky.

Případová studie – partner mě vždy vymění za lepší (PDF)
Klientka zažila 3 náročné rozchody. Měla nulový vztah se svým otcem. Partneři ji opouštěli kvůli jiným ženám i přes její veškerou snahu být dobrou partnerkou. I když navenek působila sebevědomě, jistě a byla pracovně úspěšná, nebyla šťastná.

Odhalte své emoční rovnice pomocí zkušeného kouče

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss