Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Čemu dávají muži přednost?

napsal: Aleš Kalina

Průzkumy se nedají oklamat

Kdybych to tvrdil jenom já sám za sebe, styděl bych se za to. Tato věta však pochází z průzkumů mezi nezadanými muži. Každý muž má sice o své partnerce své specifické představy, ale v těchto se shodne většina z nich. Ideální žena je podle studie skvělou milenkou a má neustále chuť na sex. K tomu navíc ráda hodně jí a přitom je hubená. Dovede vydělávat dost peněz, je přitom ráda stále doma a umí se kvalitně postarat o potomky.

Na druhou stranu existuje jiný průzkum mezi ženami, který se dopracoval k závěru, že ženy považují u mužů za nejlepší lákadla moc, peníze a inteligenci.

Na těchto dvou průzkumech, když je hezky dáme vedle sebe, vidíme nádherně obrovské rozdíly, panující u obou pohlaví. Muži si rádi posouloží a napapají bříška, ženy naopak vyhlížejí zajištěnost rodu, oporu a inteligenci vedoucí k prosazování odvážných postojů.

Hlava obou pohlaví má podobná nastavení

Uvědomme si, že mozek je nastaven tak, že produkuje pozitivní emoce na věci, které jsou pro člověka v daný okamžik důležité. Pokud je ale řádně nekultivujeme, mohou zůstat celý život v základním (zvířecím) módu. Pak jen těžko bude docházet k prolínání potřeb mužů a žen.

Podle průzkumů hledají obě pohlaví úplně něco jiného

Proto doporučuji:

Muži – oprostěte se od svých živelných pudů. Je zapotřebí, abyste osobnostně trochu povyrostli a opustili své maminkáčství. Udělejte ze sebe důvěryhodné jedince, ovládající své emoce, schopné zajišťovat své blízké nejen financemi, ale i láskou a pohodou. Oprostěte se alespoň někdy od svých sexuálních pudů a pohleďte na svět i očima žen. Naučte se více naslouchat a vypínat logiku.

Ženy – nechtějte jenom bohatství a slávu, ale i zdravé vnitřní postoje a motivy. Samo bohatství a moc vám nedá dostatek lásky a náklonnosti. Budete mít sice plné peněženky, ale prázdnou duši.

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss