Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Co všechno dokáže špatně zvolený partnerský vztah?

Žijete ve vztahu, který je spokojený, naplněný láskou a vzájemnou důvěrou? Nebo žijete s partnerem, který nechápe vaše potřeby, irituje vás a jako životní partner prostě selhal?

Pokud si špatně vybereme životního partnera a neodhalíme ho ani v počátcích vztahu, čekají nás během dalšího života samé překážky a nepříjemnosti. Když totiž nemáte dobrého partnera, víte jak velký vliv to má na další životní oblasti?

1. Nesprávná volba má vliv na vaši práci

Pokud nemáte spokojený vztah, neumožní vám vaše hlava se dále rozvíjet v oblasti práce. Jak je to možné? Pokud budete potřebovat oporu v hledání nové práce, bude partner přece ten první od koho byste měli získat oporu. Jak chcete dále rozvíjet své podnikání pokud to vašemu partnerovi vadí nebo se s ním v zásadních otázkách neshodujete? A v neposlední řadě, jak chcete pracovat na sobě v profesním životě, pokud nemáte spokojený ten osobní, více emoční?

2. Nesprávná volba partnera má vliv na vaše zdraví

Současné vědecké průzkumy dokázaly, že lidé, žijící v nefunkčním vztahu, jsou více náchylní k srdečním chorobám a rakovině. Stres v partnerském vztahu je hlavním způsobitelem těchto nemocí, a to hlavně díky emocím, které jsou u blízkých osob vyšší než u osob vzdálených. Kromě toho, pokud žijete v nefunkčním vztahu, pro koho byste se o sebe starali? Váš partner vás stejně neocení, že?

3.  Nesprávná volba má vliv na vaše finance

Pokud mezi vámi a partnerem dochází k neustálým sporům o společné finance, jak je poté chcete rozvíjet? Společná kasa se stává noční můrou a vy už vůbec nemáte chuť se s partnerem bavit o tom, jak finance rozvíjet. Největší dopad má ale na vaše finance rozvod. Jak budete dělit společný majetek, nemluvě o hypotéce a dalších půjčkách? Kolik peněz nakonec dáte za rozvodové řízení a terapie, které po tak náročné životní situaci vyhledáte?

4. Nesprávná volba má vliv na vaše vztahy s ostatními

Mnozí si neustále stěžují na manipulativní chování svých partnerů. Díky jejich žárlivosti a nedůvěře ztrácejí přátele kolem sebe a nejsou schopní svému partnerovi odporovat. Díky špatně zvolenému životnímu partnerovi se ochuzujeme o příjemné vztahy i s ostatními lidmi. Buď se s přáteli přestaneme vídat nebo jsou naši přátelé jiní než manželského partnera, tím pádem mezi vámi dochází k neustálým sporům právě kvůli nim. Stejně důležité jsou vztahy mezi partnerem a vašimi rodiči. Pokud není váš partner schopný s nimi příjemně spolužít, čekají vás další nepříjemnosti.

Pokud chcete váš život příjemně prožít, zkuste se nejprve zamyslet, zda je váš partner doopravdy ten pravý. A to i v případě, že s ním jste v manželském svazku. Svůj život totiž můžete změnit kdykoliv a najít si takového partnera, se kterým váš život dostane smysl. A jak poznat, že je to právě TEN? Jednoduše si ho otestujte. Pomůže vám k tomu například elektronická kniha partnerských testů, kterou pro vás sestavili odborníci na mezilidské vztahy. 

Jak najít toho pravého

NOVÉ CD Aleše Kaliny „7 metod pro rozpoznání životního partnera“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss