Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Jak vymyslet originální přání?

napsala: Hanka Janoušková

Oslavy  svátků, narozenin, Vánoc a jiných slavnostních příležitostí ke vztahu jednoznačně patří. Je to jedna z šancí, kdy můžeme dát svému partnerovi najevo, že ho máme rádi, myslíme na něj a že nám na něm velmi záleží. Najevo mu to můžeme dát různými způsoby: koupit květinu, dárek, pozvat ho/ji na večeři, do divadla, kina, nebo mu/jí darovat kartičku s blahopřáním. Jednotlivé nápady se samozřejmě dají i různě kombinovat.

          Otázkou je, nakolik jsou takové dárky osobní a promyšlené. Většinou to vypadá tak, že člověk na poslední chvíli letí do obchodu, aby vybral něco, co se jeho drahé polovičce snad bude líbit. Problém je, zda se jí to líbí doopravdy, nebo jásá nad kyticí nenáviděných karafiátů jen z povinnosti.

          Jestli chcete svého partnera či partnerku obdarovat skutečně nějakým osobním způsobem, měli byste vymyslet takový dárek, který odpovídá jeho/jejím zájmům a vyrobit blahopřání ručně místo toho, abyste v papírnictví kupovali nějaké předtištěné. Vybrat dárek je záležitost celkem jednoduchá, stačí poslouchat, o čem druhý často mluví, všímat si, co dělá ve volném čase, jakou poslouchá hudbu, který druh literatury čte atd. Horší už to může být s ručně vyráběným přáním. Jestli vás nenapadá žádný způsob, jak originální přání vyrobit, co do něj napsat a jak ho doručit, zkuste si vybrat některý z tipů v knize Romantické přání, která vám jich přináší rovnou 150.

 

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss