Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Odhalte svůj sexuální barometr

Existuje nějaký nástroj, jak rychle poznat na jaké úrovni náš vztah je a jak dlouho vydrží? Ano. Je jím náš společný intimní život. Sex je totiž nejen zdravý, ale funguje i jako výborný ukazatel kvality partnerského vztahu. Při milování využíváme vědomou část mozku pomocí všech pěti smyslů (čich, hmat, chuť, zrak, sluch) a zároveň využíváme i nevědomou část mozku, ve které máme uloženy nejenom všechny naše milostné zážitky, ale také všechny zážitky s naším partnerem, všechny nevyřešené hádky a nevyjasněné situace. Při milostném aktu dochází k neustálému porovnávání informací ve vědomé i nevědomé části našich hlav.

Jak svůj barometr využívat?

Každý z nás může ohodnotit milování se svým partnerem číslem od 0 (nejhorší zážitek co jsme zažili) do 10 (nejlepší zážitek co jsme měli či se domníváme, že by nejlepší byl). Pokud žijete ve spokojeném partnerském vztahu, váš sexuální barometr by měl ukazovat číslo vyšší než 7,5 a to dlouhodobě. Po každém milování si číslo řekněte sami pro sebe nebo i s vaším partnerem. Pokud vám dlouhodobě klesne pod 7,5, váš vztah je na cestě k zániku.

Na co si dát pozor

Na začátku vztahu může být sexuální barometr jiný než po roce. Neměl by ale klesat pod již zmíněné číslo 7,5. Důvodem poklesu bývají velice často nevyřešené spory partnerů či rozdílné sexuální touhy, které zůstávají nevyřčené.

Praktický příklad metody:

Co se stalo:
Bydlíte v pronajatém bytě a chtěla byste si pořídit vlastní bydlení. Váš partner je ale zásadně proti a pokaždé, když se snažíte dohodnout, skončí vaše debata hádkou. Otázka bydlení tak zůstává nevyřešená a ani jeden z vás nechce udělat zásadní rozhodnutí.

Znamená to:
Vaše podvědomá část mozku má v sobě uloženou informaci typu: Můj partner mi nedává zázemí, které je pro mě důležité. Pokud se na společném řešení nedohodnete, sexuální barometr vám poklesne.

Chcete poznat další pomůcky pro odhalení správného partnera?
Jak objevit skryté vlastnosti partnera, aniž by o tom věděl? Poznejte metodu vnitřního trku v knize 4 metody pro výběr životního partnera.

Okořeňte váš milostný vztah – Zajímavé sexuální polohy

Další články o zlepšení vztahu

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss