Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Rande – jak na to?

napsala: Hanka Janoušková

Seznámili jste se s někým zajímavým a chcete pro něj připravit rande, na které dlouho nezapomene? Máte dlouhodobý vztah a toužíte vaše schůzky něčím oživit? Máte obavy, abyste na rande neudělali nějakou zásadní chybu? Trápíte se tím, co na rande dělat, kam jít, co by se druhému vlastně mohlo líbit? Hledali jsme radu a inspiraci a našli ji v knize Rande tak trochu jinak. Tady je pár základních tipů čeho se vyvarovat, aby se z úžasného zážitku nestalo fiasko:    

  1. Nechoďte pozdě. Na místě schůzky buďte vždy raději o něco dříve. Být na místě dřív znamená mít čas vyřešit případné potíže. Největší prohřešek je nechat toho, koho jsme pozvali, čekat, a ještě větší než největší prohřešek je nechat ho čekat bez omluvy. Jestliže víte, že nestihnete přijít včas, zavolejte a omluvte se, případně přineste jako omluvu malý dáreček.
     
  2. Pokud se chystáte pozvat přítele/přítelkyni na rande ven, mějte v záloze ještě jiný plán pro případ, že by nevyšlo počasí. Nemusíte pak rušit schůzku pouze z důvodu deště, sněhové vánice či orkánu a piknik plánovaný v přírodě si můžete uspořádat doma v obýváku.
  3. Mějte dobrou náladu a zásobu konverzačních témat v rukávu. Nevíte, o čem si s druhým máte povídat? Bojíte se, že narazíte na někoho málo komunikativního? Není nic jednoduššího, než se důkladně připravit. Zajímavých témat k rozhovoru najdete spoustu např. na internetu. Stačí projít poslední zprávy a hned jste v obraze. Až budete v úzkých, můžete probrat filmy, které jste v poslední době viděli, knihy, které jste četli, představení, která jste navštívili. Jistě narazíte na něco, o čem se budete rádi bavit oba dva.

Tak co, už se na rande těšíte? Měli byste, protože povedené rande je jedním z nejpříjemnějších zážitků – uvolníte se a prožijete spoustu legrace. Jestli ovšem stále tápete, kam s drahou polovičkou vyrazit nebo jaké překvapení jí připravit, vyzkoušejte některý z osvědčených tipů z knihy, ze které jsme čerpali i my.

Více tipů a rad najdete zde:  Rande tak trochu jinak

NOVÉ CD Aleše Kaliny „7 metod pro rozpoznání životního partnera“

 

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss