Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Elektronická kniha: 101 tipů jak poznat nevěru

Elektronická kniha: 101 tipů jak poznat nevěru napsala: Lenka Černá

101 tipů jak poznat nevěru

Trápí tě nevěra? Nejsi si jistá, zda ti partner nelže a nemá někoho jiného? Poznej nevěru dříve, než se o ní dozvíš jako poslední!

I ty se můžeš ihned dozvědět, jestli s tebou tvůj partner nehraje falešnou hru.

Zdravím do redakce Můjvztah.cz,

Cítila jsem, že mi partner lže a za dveřmi našeho domova žije život s někým jiným. A já z jeho možné nevěry nemohla spát, trápila se a postupem doby se ze mě stala chodící troska. Neustále jsem jen pátrala po tom, jak jeho nevěru zjistit. Díky vaší knize jsem si vše poskládala. Dnes mám jistotu a to díky vám. Ukončili jste mé trápení a můžu začít znovu žít. Ještě jednou díky!

Ilona, Č.Třebová

20 testů

Lenka Černá, kouč a autor knihy říká:

„Během mých sezení s klienty je nevěra často diskutovaným tématem. Mnozí se trápí jak ji poznat a ukončit své trápení. Nejistota z nevěry jim ničí život.

Kniha 101 tipů jak poznat nevěru je manuálem pro všechny, kteří si nejsou jistí. Sestavila jsem ji z opravdových příběhů a díky tomu může pomoci i vám“

Ukázky z knihy

lupaTip #20

Voní, když přijde domů

Pracuje na stavbě a rozhodně celý den nesedí v parfumérii. Dříve chodíval domů zpocený a po celém dnu se těšil do sprchy. Jeho pozdní příchody však najednou sprcha nezahajuje. I když celý den poletoval v prachu mezi dělníky, voní jako čerstvě vymydlené děcko.

lupaTip #34

Má nové známé a nechce vás mezi ně brát

Pokud s vašimi společnými přáteli netráví volný čas, s kým ho tedy tráví? Zjistila jste, že si najednou volá s neznámými lidmi a má se k nim velice přátelsky? Vypadlo z něj, že „Tony“ ho pozval na grilování a že tam bude spousta nových lidí? A proč jeho nové přátele neznáte vy?

Kniha „101 tipů jak poznat nevěru“ je svědectvím lidí, kteří nevěru zažili. Navíc ke knize dostanete bonus:

kriz

Kniha „První pomoc při objevení nevěry“

Dáme vám odborný návod, jak se s nevěrou vyrovnat. V manuálu jak překonat objevení nevěry se dozvíte, jak přesně postupovat a jak se co nejlépe v této situaci zachovat.

Původní cena: 100 Kč   Ke knize ZDARMA


Knihu 101 tipů jak poznat nevěru získáte ihned zasláním
SMS ve tvaru KNIHA 36 na číslo 903 09 99

Obratem Vám bude zasláno SMS zprávou uživatelské jméno a heslo. Kniha bude přístupná ke stažení po dobu 24 hodin.

Upozorňujeme, že při zaslání SMS ve špatném tvaru vám nebude služba aktivována. Zkontrolujte si proto pečlivě odesílanou zprávu.

Přihlášení (Zde zadejte údaje, které Vám budou zaslány po odeslání SMS)
Uživatelské jméno:
Uživatelské heslo:

Důležité upozornění

Upozorňujeme, že pro stažení SMS musíte mít aktivovanou službu Premium SMS, kterou Vám aktivuje operátor. Odesláním SMS souhlasíte s obchodními podmínkami. Vyúčtování za zaslané SMS budete mít na Vašem výpisu od telefoního operátora.

Platební systém zajišťuje Mindsoft.cz, technicky zajišťuje Agmo.cz s.r.o. Infolinka 602 375 165 (Po – Pá: 8.00 – 16.00).
Jedná se o jednorázovou službu. E-mailová podpora a reklamace: podpora(zavinac)mindsoft.cz

Všechny naše knihy jsou v celosvětově používaném elektronickém formátu PDF. Abyste je mohli přečíst nebo vytisknout na svém počítači, potřebujete mít nainstalovaný Acrobat Reader. Ten si zdarma můžete stáhnout zde…

Cena jedné SMS je 99 Kč včetně DPH.

Jiná možnost zaplacení přes Paypal

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss