Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Milé dámy, chcete lepší milování?

napsala: Hanka Janoušková

Ve společnosti existují mnohé mýty, které se týkají vztahu mužů a žen k sexu a které mají za následek, že se jimi mnozí lidé řídí a dělají činnosti, o kterých si myslí, že jsou „normální“. Jedním z důsledků tradování těchto mýtů je určité rozdělení rolí při milostném aktu. O mužích se tvrdí, že oni jsou ti, kterým jde o sex nejvíce, že oni jsou ti aktivní, ti, kteří by měli pokaždé vzít iniciativu do svých rukou, o ženách zase panuje taková představa, že by měly být pasivní a čekat, s čím jejich drahá polovička přijde a co jim navrhne.

Muži ovšem tajně touží po úplně jiném přístupu žen k milování a obdivují ty ženy, které se nějakých zavedených rolí nedrží. Podívali jsme se do knihy Jak se stát neodolatelnou milenkou, abychom zjistili, jak si ideální milenku představují muži a věřte nebo ne (mýtům navzdory), nedozvěděli jsme se žádné perverznosti, ale zcela normální přání.

Takže co dělat, abyste byla v očích muže ideální milenkou?

1. Ideální milenku by v první řadě měl sex bavit. Jestliže se budete oddávat sexu jen proto, že se to od vás očekává, tak to nikdy nebude to pravé ořechové.

2. Ideální milenka by také měla být přístupná změnám a inovacím. Jestliže se váš sexuální život odehrává podle stále stejného scénáře, musí vás i vašeho partnera zákonitě omrzet. Ani na ten nejlepší film byste se nevydržela dívat 100x za sebou.

3. Ideální milenka by se neměla bát převzít iniciativu. Mám někdy pocit, že ženy trpí zakořeněnou představou, že ony jsou sexuálním objektem a jako takový se také chovají. Že ony jsou ty, které jsou sváděny a nechávají se svádět a samy tím pádem nemusí hnout prstem. Ale dámy – sex je i váš!

4. Ideální milenka je sebevědomá milenka. Vím, tady leží pro mnohé kámen úrazu. Ale všechny ženy jsou krásné, půvabné a smyslné, tak o tom nepochybujte.

Další zajímavé tipy na téma jak uspokojit muže, naleznete na www.sexy-milovani.cz

 

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss