Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Napište si objednávku svého životního partnera

Všichni si objednáváme kdeco, ale co třeba životního partnera? Je to vůbec možné? A pokud ano, jak si takovou objednávku sestavit? Co by měla obsahovat?

Dnešní svět je plný nedorozumění. To, co se na počátku zdá žádoucí, se po několika letech může změnit v nepříjemné. Dobré touhy a přání se nakonec rozplynou a zůstane jen žal. Jak je to ale možné? Jednoduše jsme řekli své ano něčemu, co pro náš život mělo nepříliš příznivý charakter. Tak se nám ze vztahu stalo peklo, či chladná lázeň.

Častokrát by ale na počátku stačilo trochu důsledné práce na sestavení přesného požadavku a ždibec odvahy tento požadavek navzdory blízkému okolí neochvějně zrealizovat.

Je to přece můj život, tak proč by tak důležitá věc, jako je volba mého partnera, jaký bude, co bude dělat nebo čemu bude věřit, neměla zcela zůstat na mně? Přece s ním budu žít já. Ne moji rodiče, prarodiče, kamarádka, či kněz. Těžko se pak budete odvolávat na jejich špatné rady. Nefunkční vztah si budete muset odpracovat pouze vy sami.

Pošlete proto všechny radily klidně spát a dejte svému novému partnerovi přesnou tvář. Jedině tak se vyhnete nepřesnostem, které mohou váš partnerský život pohřbít pod hromadu nezájmu a frustrací.

I když příznivá touha může motivovat vaši odvahu říci danému partnerovi ano, je to pro život málo. Nestačí chtít dům na Václavském náměstí. Je zapotřebí přesně specifikovat kde, za kolik, jak starý, kolik pater atd.

Pokud přesně víte, koho chcete, můžete jasněji odhalit, koho nechcete. Navíc přesná specifikace stimuluje podvědomí a spouští hledací mechanismy, které již mnohým přinesly žádaného partnera s matematickou přesností.

Tak pojďme do toho:

  1. Nejprve si specifikujte, co je pro vás důležité v oblasti práce, zájmů a přesvědčení
  2. Ujasněte si svůj postoj k sexu a jakou roli by měl váš partner hrát
  3. Ujasněte si svůj postoj k financím a jakou roli by měl váš partner hrát
  4. Pokud rádi cestujete, poznamenejte si to
  5. Pokud máte rádi jídlo, určitě nebudete chtít jíst sami
  6. Uveďte další důležité specifikace

Nyní si napište jednoduché, ale úderné věty, které dle výše uvedených bodů vymodelují člověka, kterého chcete. Čím jasnější specifikace, tím lépe. Potřebujete vytvořit laserový paprsek, který svým zaostřením zacílí zcela přesně a vybere z miliardy toho vašeho. Lidí je na zemi dostatek, tak se nebojte a odvažte se napsat objednávku zcela přesně. Pište, co vás napadne s pomocí vašich vypsaných bodů, a nijak se neomezujte.

Hotovo? Skvělé. Nyní přichází další krok a tím je otesání přebytečností. Potřebujeme vyrobit pět krátkých úderných a lehce zapamatovatelných vět. Tak do toho. Pokuste se svou objednávku tak vyladit, aby se nedala zaměnit s nikým jiným.

Pokud je objednávka hotova, tak si chvilku odpočiňte, a vraťte si k ní později. Při pozdějším čtení si představujte, že daného partnera již máte, a pozorujte své emoce. Činí vás její čtení a představování šťastnější? Pokud ano, tak jste ji napsali správně. Pokud cítíte, že by se dala napsat ještě euforičtěji, tak neváhejte a učiňte tak.

A teď poslední krok: Naučte se objednávku zpaměti a měsíc si ji každé ráno příjemně odříkávejte. Při žádné větě nesmí docházet k negaci ze strany vašeho mozku. Věty musí působit příjemně a ladně. Pokud se tak neděje, tak danou větu přefrázujte.

Po měsíci objednávku založte někam do knihy a nechte ji spát. Zapomeňte na ni. Přestaňte se starat, jak dopadne, jak se to celé stane.

Zkušenost ukazuje, že během tří až šesti měsíců se vaše objednávka zrealizuje.

Přečtěte si také:
Váš budoucí partner a emocionální otevřenost
Váš budoucí partner a dospělost
Jak najít toho pravého

NOVÉ CD Aleše Kaliny „7 metod pro rozpoznání životního partnera“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss