Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Okořeňte váš milostný život

Napsala Lenka Černá

Milostný život neodmyslitelně patří k partnerskému soužití a je také důležitým ukazatelem jeho kvality. Pokud si rozumíme pod peřinou, většinou se nám vede i v partnerském soužití. Každý milostný život má však svoji životnost a je jasné, že po nějaké době naše chuť na druhého není tak intenzivní, jako v prvních měsících vztahu. Mnozí se domnívají, že s takovým stavem nelze nic dělat a druhý se nám prostě „osahal“. To však není pravda a je možné svůj milostný život neustále zpestřovat a oživovat. Podívejte se na osvědčené tipy, které pomohou okořenit váš milostný život.

Tip # 1 – Komunikujte

Možná si klepete na čelo a říkáte si, že to se sexem nemá nic společného. Mýlíte se, každý nevyřešený problém a nevyříkaná hádka mají na váš sex velký vliv. Při milování přece nejde jen o dvě těla, ale také o splynutí duševní. Po hádce jistě nemáte chuť tomu druhému udělat dobře.. vidíte, jak je sex s komunikací propojený.

Tip # 2 – Ptejte se

Každý z nás má určité představy, jen nejsme schopni je sdělit svému partnerovi. Své tajné sexuální touhy poté máme tendenci uspokojovat mimo vztah s někým, na kom nám nezáleží a před kým díky tomu nemáme takové zábrany. Přitom není nic snazšího, než se partnera ptát a zároveň mu o svých touhách vyprávět. Je to jen otázkou cviku, tak se nebojte a zkuste příště více mluvit.

Tip # 3 – Objevujte nové milostné polohy

Každá milostná pozice nám umožňuje odlišnou intenzitu prožitků. Pokud za poslední roky střídáte maximálně dvě pozice, které vám vyhovují, zkuste svůj milostný život trochu okořenit. Podívejte se například na zajímavé sexuální polohy (více na www.sexualni-polohy.cz ), nemusíte alespoň chodit do knihkupectví a polohy si můžete vytisknout, v jakém formátu budete potřebovat. Kromě toho zpracování poloh je elegantní.

Tip # 4 – Udělejte si na sebe čas

Všechny výše zmíněné tipy jsou k ničemu, pokud si na sebe nebudete pravidelně dělat čas. Domluvte si s partnerem pravidelné „dostavení“ , během kterého se budete věnovat pouze sami sobě. Buďte v takovém rozhodnutí nekompromisní, najměte si chůvu a hotel, zmizte z města, vezměte si dovolenou.. Existuje snad něco důležitějšího než váš dobrý partnerský vztah? Nebude rozvod stát více peněz než hotelový pokoj jednou za měsíc?

Tip # 5 – Pečujte o sebe

Pokud pro svůj protějšek nejsme přitažliví, jak může mít chuť s námi zpestřovat milostný život? Nezapomeňte, že ke kvalitnímu milostnému životu neodmyslitelně patří sexuální apetit a ten se vyrábí při pohledu na zanedbané tělo velice těžko. Pečovat sami o sebe byste však neměli jen kvůli tomu druhému, pěstujete přece vztah k sobě samotným.

 

Prohlédněte si zajímavé sexuální polohy v elegantním provedení na www.sexualni-polohy.cz

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss