Po konzultacích řekli

„Lenko, pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život“

„Děkujeme za přednášku Generální úklid života, jste pro nás inspirativní element a budeme z přednášky čerpat ještě hodně dlouho!“

Více …

Proč přitahuji stále ty samé partnery?

napsala: Lenka Černá

Jistě jste takovou otázku slyšeli od své kamarádky nebo kamaráda. Jak je možné, že přitahuji samé nevhodné partnery? Proč se o mě zajímají jenom „grázlové“ , ženy toužící jen po penězích, psychičtí vyděrači a vysávači? Je vůbec možné jednoho dne potkat partnera, který by byl doopravdy tím normálním a dlouhodobým přítelem, se kterým chci mít děti? Určitě to možné je, pokud známe podstatu „přitahování si“ našich nevhodných partnerů. Hmyz také nemůže za to, že ho daná květina přitahuje, a automaticky opyluje pouze určité květiny. Stejně tak je tomu u lidí. Ten grázl nemůže za to, že ho přitahujete. Můžete za to vy. Není to jím, ale vaším emočním nastavením. Protože je tento fakt pro mnoho lidí nepochopitelný, vysvětlíme si to krok za krokem.

Dobrovolně si partnery vybíráte

Na začátku jste z partnera nadšení a domníváte se, že právě on bude ten pravý. Pokud byste si to nemysleli a prokoukli ho ihned, proč byste si vztah s ním také začínali? Kámen úrazu je tedy v rozpoznání, zda je tento partner pro vás vhodný. Abyste to poznali, stačí si osvojit 4 metody pro výběr životního partnera a co nejdříve daného otestovat. Test vám jasně řekne, zda je to on či ne. Metody si můžete prostudovat zde: 4 metody pro výběr životního partnera.

Nevhodného partnera tolerujete

Bojíte se být sami, a tak se neustále přesvědčujete, že to s ním zas tak špatné není a že se to určitě časem změní. Ono se to však nezmění a čím déle vztah vytváříte, tím hůře se vám ze vztahu odchází. Jediný ventil, který máte, je vaše káva s kamarádkou či pivo s kamarády.

Nevhodného partnera si přitahujete nastavením své hlavy

Všimla jsem si, že dívky, které si stěžují na stále stejné partnery, nejsou ochotny přiznat, že je problém v jejich osobnosti. Ten druhý je špatný a ona, hrdinka, přece dělá maximum. Musím to všem vyvrátit a vždy se setkám se stejnou rezistencí – to není ve mně, ale v něm. Pokud však skutečně chcete přetrhnout ten dlouhý řetěz neúspěšných vztahů a konečně si najít toho pravého partnera, musíte zapracovat na sobě. Prostě jiná cesta není. Pouze ji buď pochopíte, nebo zůstanete do konce života s nevhodným partnerem.

Jak je tedy možné, že jste příčinou svého vztahového neštěstí vy sami?

Během dětství se vám utváří názory nejen na svět, ale také na opačné pohlaví, přátelství, učíte se, co je to láska, náklonnost. Vnímáte, jak se chová otec k matce a naopak, zda se dotýkají, jsou k sobě něžní. Vnímáte také jejich náklonnost k vám, zda vám dávají lásku či nikoliv. To vše si zapisujete do emočního podvědomí a vaše osobnost se formuje. V osmi letech je hotovo. Již máte názor na to, co je vztah, jací jsou muži či ženy (tatínek nebo maminka) a máte tak vytvořené takzvané Emoční rovnice. Ty mohou znít následovně:

Táta mě nikdy nebude mít rád.
Táta se mnou nechce být.
Táta je mámě nevěrný.
Chlapi jsou nevěrní.
Chlapi jsou zlí.
Máma pořád křičí.
S mámou se nedá žít.

Jak říká metoda, Emoční rovnice se poté v budoucím životě projevují následujícím způsobem:

  • formují naše chování
  • mají tendenci se nám v životě potvrzovat

Suma sumárum: Pokud mám nastaveno, že „Chlapi jsou nevěrní“ musí se mi tento výrok někdy potvrdit.

A co je nejdůležitější – pokud si svoje Emoční rovnice nezměníte, budou se vám potvrzovat do konce života.

Závěrem:

Jednou mi jeden pán řekl, že vztahy se nemohou řídit jasnými pravidly jako třeba práce. Že to jsou emoce a ty nemají pravidla. To ale není pravda. Náš emoční svět je jasně naprogramován a také jej lze zcela přesně přeprogramovat. Chce to jen spolupracovat s koučem, který vám s tím pomůže. Pokud chcete přitahovat příjemné chlápky a upřímné ženy, musíte mít o druhém pohlaví takové mínění. A to získáte změnou Emočních rovnic. Grázly si přitahujete proto, že v nic jiného nevěříte. A v co nevěříte, vás nemůže nikdy potkat. 

Přečtěte si také:

Jak poznat, kdy vztah ukončit?

Stáhněte si:

Jak si zvýšit sebevědomí

NOVÉ CD Aleše Kaliny „7 metod pro rozpoznání životního partnera“

PDF verze (klikni pravým a ulož jako)

Doporučujeme: Škola pro ženy.cz LenkaCerna.cz |

Copyright © 2015  MindCorp s.r.o. | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Volná místa |

rss